2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ben polip aldirmak için oldum gayet rahatti hic agrim olmadi 2-3gun lekelenme seklinde kanamam oldu. Ama spinal anestezi bende asiri bas agrisi ve tansiyon dusuklugu yapti tek sikintim oydu
Hii spinal anesteziyle mi oluyo tanı amaclı anestezisiz de oluyo diye okudum ama tup bebek tutmayınca dr önerdi bugun

Evet canım bir arkadasta öyle yazmstı . Ben zaten korkumdan smdiden diyete girdim karbonhidrat yememeye calısıyorum. İğneleri kullanırken bile şişiyor karnım opuya yakın ve opudan sonra neler olur bilemiyorum. Opudan sonra su içimin nasıl oldu? Suyu aç içmeyi öneriyor bazıları galiba doğrumu sence

Suyu bol içtim ve hastaneye yattigimdada 1500ml serum takildi doktorum bol su icmemi soyledi benim idrar cikisimda sorun yoktu idrar takibi de yapmiştik

Ben polip aldirmak için oldum gayet rahatti hic agrim olmadi 2-3gun lekelenme seklinde kanamam oldu. Ama spinal anestezi bende asiri bas agrisi ve tansiyon dusuklugu yapti tek sikintim oydu
Hii spinal anesteziyle mi oluyo tanı amaclı anestezisiz de oluyo diye okudum ama tup bebek tutmayınca dr önerdi
Benimki operatif histeroskopiydi canim. Ama tani amaçlisi anestezisizdir bilmiyorum
Tm cnm çok saol

Kizlarrr bugun tarnsfer oldum belimde ve kasiklarimda agri var normalmi vaemi yasayan bunu sanki adet olcakmissin olamiyomussun gibi

Bende bekledim canim 2 adet ama ben ohss oldum o yuzden bekledim. 17martta dondurulmuş transferimi olucam rabbim izin verirse
Birde doktorum suyu az içmemi istedi nedeni nedir acaba bilginiz varmı ishal olmamak içinmi dedi bugun opu ile 12 yumurtam toplandı çok ta fazla değil yani ohss için

Bize doktor transferden sonra da yasak koymadı
E ama transferden sonra tehlikeli değil mi? Biz öncesini konuşuyorduk ki ben şu mantıkla olsun dedim. Sperm olsun ki orda sonra embriyo gelince yabancı öadde olarak algılamasın vücut. Bunu bi yerde okudum...öncesine bile yasak olabilir diyenler var kızlardan. Sonrası çok cesaret ister bence...

Birde doktorum suyu az içmemi istedi nedeni nedir acaba bilginiz varmı ishal olmamak içinmi dedi bugun opu ile 12 yumurtam toplandı çok ta fazla değil yani ohss için
Canim o belli olmaz 19da cok fazla degil ama benim geriden gelen yumurtalar sonradan tekrar buyumeye basladilar karin icinde asiri birikti bu yuzden ohssye dondu ama inşallah olmazsin su konusunu da her doktor farkli soyliyor sanirim bilmiyorum

Canim o belli olmaz 19da cok fazla degil ama benim geriden gelen yumurtalar sonradan tekrar buyumeye basladilar karin icinde asiri birikti bu yuzden ohssye dondu ama inşallah olmazsin su konusunu da her doktor farkli soyliyor sanirim bilmiyorum
Peki doktorunuz opudan sonra estrofem ilac verdimi sizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…