Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Maşallah ya peş peşe güzel haberler alıyoruz ve bizlere umut oluyor Rabbim hayırlısı ile tez vakitte bizlerede nasip etsin inşallah bu ay ne güzel bir ay oldu böyle ilk aşılamamı 2 sene önce oldum negatif sonuç aldık pandemi falan derken birazda kendi haline bıraktık tüp bebek düşünürken doktor değişikliği yaptık ve doktorumuz 2. Aşılamayı yapalım dedi nasip olursa bi dahaki aya yapıcaz nasibimizde varsa bizim için hayırlı ise bebeğim bana tutunsun bende cennet kokulumu kucağıma almak istiyorum hayırlısı ile inşallah benim gibi anne olmak isteyenlerede Rabbim tez vakitte nasip etsin olmadı diye hemen pes etmeyin hayırlısı diyip yola devam edin Rabbim büyük bizede ol diyecek en yakın zamanda ve hepimiz çok güzel anne olacağız

Amin inşallah

Çok sevindim hayırlı olsun, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah'ım

Sanki ben yazmışım gibi okudum, aynı şeyleri hissediyoruz ben de kesin hamileyim diyorum, aradan zaman geçince herhalde tutmadı diyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, benim de aşılamadan sonra 6.günüm, ilk 4 gün kasık ağrısı vardı, şimdi kasık ağrısı yok ama bel ağrısı var, inşallah güzel haberlerin belirtisidir

1 hafta oldu galiba sizin. Nasıl hissediyorsunuz kendinizi?
Merhaba kızlar 10 Nisan'da aşılama yaptırdım bugün tam 11 gün oldu erken gebelik testi yaptım sonuç negatif doktoru aradım erken olduğunu söyledi yarın gel kanda bakalım dedi testten sonra bir negatiflik üzerimde oluştu ama bel ağrısı göğüs ve sol kasıkta ağrılar devam ediyor üstelik regl dair hiçbir belirti yok yarın kanda ne çıkacak çok merak ediyorum

Aşılamadan sonra böyle olması bende bişeyler uyandırdı yani sen yinede dikkat et benim olmadı bu ay ama senin olur inşallah Aminn canım

bugün 11 gün oldu ben heyecandan merak edip erken gebelik testi yaptım ama negTif doktoru aradım idrarda belli olmaya bilir yarın gel kanda bakalım dedi ama ben çok heyecanlıyım belirtilerde olunca

Ben macunu kullandım, ama asilama ayında kullanmadım
dediğin gibi yazdım adetin hemen bitiminde başlayabilceğim söyledi yani 5.veya 6.günde başlayabilirmişin yumurtlamayı ve çatlmayı gördükten sonra bırakmalıymışım
Kızlar bu macunu bende almıştım ama tadı biraz kötü olduğu için kullanmadım öyle duruyor. Aşılama yaptığım yerde bi kızla tanıştık arkadaş olduk dün telefonda konuşurken o söyledi. 3ay kullanmış su an oda benimle 2.asilaması. 1.asilamada zar zor 1yumurta büyümüş o zaman kullanmiyomus. Sonra hemen macuna başlamış ve 2.asilamasini olana kadar da devam etmiş macuna bu ay 2olgun birde arkadan gelenler varmış.macunun etkisi cok olduğunu düşünüyorum dedi bu aşılaman olmazsa mutlaka kullanmaya başla dedi bana.Birde onada dostineks vermişti birlikte kullanmış aşılaması olana kadar hemen düşmüş prolaktini

canım zaten benimde ilaçı alınca hemencik düşüyor ama bırakır bırakmaz değer hop yukarı 1 yada 20 20 artıyor inşallah ie yarar bendede c life sitesine sordum ikisine bir kullanabilirsain sorun olmaz dedi

canım zaten benimde ilaçı alınca hemencik düşüyor ama bırakır bırakmaz değer hop yukarı 1 yada 20 20 artıyor inşallah ie yarar bendede c life sitesine sordum ikisine bir kullanabilirsain sorun olmaz dedi
Aynen bencede kullan ve benim gibi bir kaşıkta sakın bırakma çok pişmanım bıraktığıma. Birde neden sürekli çıkıyor ki ilacı bıraktığında acaba bi endokrine mi gözüksen. Benimde 55e çıkmıştı ama ilaç vermediler kendi kendine düştü yavaş yavaş. Bir daha da olmadı. Yani sende bi sorun olabilir belki de canım

bugün 11 gün oldu ben heyecandan merak edip erken gebelik testi yaptım ama negTif doktoru aradım idrarda belli olmaya bilir yarın gel kanda bakalım dedi ama ben çok heyecanlıyım belirtilerde olunca
Benimde 11 günüm canim bende senin gibi erken gebelik testi aldım yaptım negatif diğer testten aldım oda negatif cuma günü adet tarihim benimde bir belirtim yok sadece çatlatma ignesinden bu yana goguslerimde hassasiyet var arada kasıklarıma batma şeklinde sancı gelip gidiyo bende kan testi vericem yarın bakalım hayırlısı nasip hepimiz için

zaten endrokrine gitmemi söyledi günlük hayatta manevi sorunlarım var aile içerisinde aşırı stresli ve ağlak oldum bir senedir belkide o sebepten bilemiyorum

zaten endrokrine gitmemi söyledi günlük hayatta manevi sorunlarım var aile içerisinde aşırı stresli ve ağlak oldum bir senedir belkide o sebepten bilemiyorum
Mutlaka en kısa sürede endokrine gitmeni öneririm canım ve hipofiz mr i çektir bi istersen. Yani endokrine söylersen zaten ilaci bıraktığında yine yükseldiğini büyük ihtal mr cekicektir zaten

Aynı gün aşılama olmuşuz. Inşallah pozitif sonucu görürüz:) üzerine görme yerleşme kanaması demek. Beklenen adetten bir kac gün önce adetten farklı şekilde lekelenme gibi oluyor
Amin arkadasim inşaAllah , benden afedersin pembe akıntı geldi oyuzden sordum ama sonra gelmedi adetten cok farklıydı duamdasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…