2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bnde bıraktım artık istemiyom dedim okula başladım gittim geldim mezun oldum hala okumakta gözüm vardı sınava girmiştim 😂 inşallah sağ salim doğururuz 🤭

Amin teşekkür ederm hepimize insallah🤗
Kariyerde yaparım çocukta 😁 aynen böyle devam

Ben de ilk hamileliğimde hiç belirti yaşamadım. Hamile değil gibiydim. Ama bu farklı. Doktorum nöbetçiymiş, gece daha sakin olur diye bu akşam ilk muayeneye gidicem bakalım. İnşallah herşey yolundadır.
Gittin mi merak ettim seni inşallah herşey yolundadır 🤲

Şimdi geldim doktordan arkadaşlar. Keseyi gördük, gayet iyi dedi. Kalp atışı için haftaya çağırdı tekrar. Nedense kalp atışı için haftayı bekledi..inşallah haftaya da hayırlı haberler alırız..

Şimdi geldim doktordan arkadaşlar. Keseyi gördük, gayet iyi dedi. Kalp atışı için haftaya çağırdı tekrar. Nedense kalp atışı için haftayı bekledi..inşallah haftaya da hayırlı haberler alırız..
Kalp atışı 5 ila 7. Haftadan sonra başlıyor canım erken ve geç döllenmeden dolayı. Benim doktorum ilk kontrolü 8+5 te verdi beklemek çok zor 3 hafta var daha. Ama ne güzel keseyi görmüşsünüz inşallah kalp atışınıda gelecek haftaya duyarsınız. Ay o şimdi minnacıkkkkk bişi annesi hiç görünmüyorken kalbi atıp hızla büyüyecek mucizen 😘

Kalp atisida duyulur hayırlısıyla inşallah çok sevindim darısı başımıza 🥰🤲

Kızlar merhaba bgun kontrolüm vardu lekelenmeler bitti çok sukur😊 karından yapılan usg de 6.5 mm çapında kese göründü sat'a göre 4+4 bgun 😊

Ben de karin agrisiyla cuma gittim korkarak. Normalde kalp atisi icin randevum bu cumaydi. Yani 1 hafta erken gitmis oldum 6+2ydim gittigimde. Kalp atisi duyamadim deyip alttan ultrasona yolladi gitmedim. Cumayi bekliyorum simdi. Yine sizinki can sıkacak birşey söylememis ben düsün düsün kafayi yiyecegim.

Kızlar merhaba bgun kontrolüm vardu lekelenmeler bitti çok sukur😊 karından yapılan usg de 6.5 mm çapında kese göründü sat'a göre 4+4 bgun 😊
Hadi gözün aydın canım darısı bana. İnşallah kalp atışlarınıda en kısa zamanda duyarız inşallah 🤗

mrb kızlar ben de tüp bebekle ikizlerime hamileyim 7.haftadayım 6+1 de muayenede 1 tanesinin kalp atışını duyduk diğeri duyulmadı kese ve yolk sac vardı 29 unda tekrar gideceğim inşallah duyulur.buarada belirtileriniz varmı?

X