2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Tureed ve Catlak-kurabiye
Ben arada sucuk yiyorum.
Çiğ yemiyoruz sonuçta, pişiriyoruz.
Dışarıda yemem ama.
Pizza falan da sucuklu yemem.
AA buna sevindim ben 9 ay yemicem saniodum pisio tabi mantıklı kuzum yok pizza sevmem ama canım pizzada istio ben Cok kisitladim kendimi yasaklarda dahada cekio

AA buna sevindim ben 9 ay yemicem saniodum pisio tabi mantıklı kuzum yok pizza sevmem ama canım pizzada istio ben Cok kisitladim kendimi yasaklarda dahada cekio
Yani bana da doktor şarküteri yok demişti.
Kötü mü yapıyorum bilmiyorum ama ayda 2-3 kere sucuklu yumurta yiyorum ben.

Mrb arkadaşlar benim ilk deneme kimyasalla sonuçlandı malesef şimdi şunu sormak istiyorum 2 ve üstü deneme yapan arkadaşlar dondurulmuş embriyo ile 2. denemede de özelde aynı ücretmi ödüyosunuz yoksa opu olmadığı için ücret düşüyormu

Geçmiş olsun.
Ücret neredeyse yarı yarıya düşüyor canım.
İkincide işlem de daha kolay.
Beni opu çok zorlamıştı, kullandığım ilaçlar şişirmişti resmen.

Geçmiş olsun.
Ücret neredeyse yarı yarıya düşüyor canım.
İkincide işlem de daha kolay.
Beni opu çok zorlamıştı, kullandığım ilaçlar şişirmişti resmen.
Sağol canım cvbın için sen nerde yaptırmıştın doktoruna göre değişmiyodur umarım ben izmir tamvergende yaptırdım ama doktorum dışardan orayla anlaşmalı işlemlerini orda yapıyor doktor sadece adet olunca görüşelim dedi gitmeden bunu öğrendiğim iyi oldu maddi olarak cok zorlucaktı yoksa

Rica ederim.
Ben İstanbul’dayım canım.
Altunizade Bahçeci’de yaptırdım.
2 sene önce doktorla ilk görüşmeye gittiğimiz gün fiyat bilgisini de detaylı olarak vermişlerdi.
Sonra araya pandemi girdi falan.
Daha bu yıl başlayabildik tedaviye.
Martta OPU oldum, ilk transfer kalp durması ile sonuçlandı.
Bu ikinci transferim.
Çok şükür, 9+3’e kadar geldik.
İnşallah sağlıkla devam eder.

Geçmiş olsun canım. Dondurulmuş embriyo varsa sadece transfer ücreti alınıyor. Merkezden merkeze göre değişir ücreti bize 3 bin küsür fiyat vermişlerdi tam hatırlayamadım şuan. Sen merkezine bi sor bakalım transfer ücreti ne kadar diye

Maşallah canım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Tesekkür ederim canım

Yani bu önümüzdeki değil ondan sonraki hafta benimki
Sen pazartesi mi gitcen şimdi en son neye karar verdin
İki kere degistirdim arayıp pazartesi göreyim iyi oldugunu rahatlayyim bı kere öğle agridi bida olmadı muhtemelen usuttum petekler yandı halde evde bile usuorken dışarı alışkın deilim uzun zamandır ondan oldu inşallah öyledir ee sen kendi dokturuna mi gitcen artık bu hafta gitmicen

Aynen canım bence de üşüttün sen. Pazartesi gör miniği bi rahatla derin nefes al ileride kontroller ayda bir olacak bakalım nasıl durcaz
Benim tüp bebek merkezi ile işim bitti şimdi devam edebileceğim bi Dr bulcaz bakalım

Ay ben dayanamam 1 aya bugun bı yerde videoda gördüm yurt dışında toplam 3 kere ultrason bakiolarmis yalvarsak dio Ceyda Düvenci bakmiolar dio napardik zararida bilinen ultrasonun yok .daha iyi işte uzman herşeyi uyan iyi doktor bulursun benim gittiğim hastane devam etmesemde 10 hafta kendi bakio sanırım kalbi ozaman dinletcem dedi daha ben devam etcez demeden inşallah bakalım şehir dışı oluo bizimde ama burda güvenemem tanimiorum çok iyi doktorlar yok sanırım

Bugün covid testi yaptırdım canım çok şükür negatif çıktı dr u aramıştım o istedi yaptırmami eğer pozitif çıkarsa ilaçları bırak bu durumda tranfer iptal dedi aradım negatif olduğunu söyledim ama yine de çarşamba günü kontrolüm var o güne geçmiş olmazsa iptal etme durumu var bakalım artık rabbim neler gösterecek inşallah o güne düzelirum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…