2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hala devam ediyor mu canım ağrı iyi düşün bazen bana da oluyor. Hele bi ara çok pis sinirlenmiştim sonra sağ yanıma bi ağrı girdi o kadar korktum ki tövbe deidm artık sakin bir insan olcam (inşallah 🤭) o yüzden arada olabiliyor. Çok stres yapmamaya çalış pazartesi inşallah pıt pıt atan kalbini göreceksin minnoşun 😍😍❤️❤️
Yok kuzum bugün öle hafif ağrıdı öle şiddet li şükür bidaha olmadı bugun hiç kalkmadim diyebilirm😂😂 inşallah canım ya nasi rahatlarim varya😌 dusunmemeye calisiom yine aklıma gelio 😂😂

Yapılmadı canım 1 yıl önce labroskobi olduğum için doktor gerek yok dedi zaten ameliyat olmuşşun kaç kere olcan dedi
Ayni sey mi bilemem ama 1 yıl önce rahim filmi çekildi bana bisey gözükmedi. Transfer öncesi kontrol amaçlı histereskopi yapildi bir sürü polipim varmis. Gebe kalamamamin seebebide buymus :KK43:

Kızlar merhabalar, aynı şekilde uzun süre ayakta durunca ben de bel ağrısı çekiyorum. Akşamları yemekten sonra üşüme geliyor, battaniyenin altında ısınıyorum. Tüm bunlara ek olarak karnım çok şişti benim, gerginlik ve gazım var. Pantolonlarım daha şimdiden olmuyor. İşten eve zor atıyorum kendimi, yemekten sonra koltukta uyuyakalıyorum her akşam. Benim gibi karnı aşırı şişen var mı? Kaan Kocatepe’nin bir videosunda gebeliğin ilk haftalarında bazı kadınların bunu yaşadığından bahsediyordu.
Ama her şeye rağmen hiç bi şikayetim yok, bunlar tatlı rahatsızlıklar. Bu aşamaya gelene kadar çok aşamlardan geçtik.Şimdi yaşadığım dertler bile çok güzel 💕
Sanirim seninle ayni durumdayım. Isten gelir gelmez uyuyakalıyorum ve deli gibi üşüyorum. Karnim sanki 5 haftalik degilde 4 aylik gibi acayip şiş😃 ama yinede cok hosuma gidiyor

Kızlar Haftaya memlekete gitmek istiyorum dinlenme vs derken 7 saatı buluyor 12.haftadayım sizce napmalıyım gitmelimiyim doktoruma da danışcam ama size danışmadanda olmaz tabii

Yok kuzum bugün öle hafif ağrıdı öle şiddet li şükür bidaha olmadı bugun hiç kalkmadim diyebilirm😂😂 inşallah canım ya nasi rahatlarim varya😌 dusunmemeye calisiom yine aklıma gelio 😂😂
Kuzum şöyle düşün biz onları Allah'a emanet ettik Rabbim korusun inşallah. Çünkü artık elimizden gelen bir şey yok. Ne kadar dikkat etsek yine müdahale edemeyiz. Bol bol dualar et. Günlük elini karnına koy nas-felak-ayetel kursi-3 ihlas-1 fatiha bunları oku sonra dua et. Rabbim yavrumu görünen görünmeyen tüm şerlerden muhafaza eyle. Sağlıkla büyüsün vakti zamanı gelince sağ salim kucağımıza alalım diye
Bu beni çok rahatlatıyor🤗🤗

Kuzum şöyle düşün biz onları Allah'a emanet ettik Rabbim korusun inşallah. Çünkü artık elimizden gelen bir şey yok. Ne kadar dikkat etsek yine müdahale edemeyiz. Bol bol dualar et. Günlük elini karnına koy nas-felak-ayetel kursi-3 ihlas-1 fatiha bunları oku sonra dua et. Rabbim yavrumu görünen görünmeyen tüm şerlerden muhafaza eyle. Sağlıkla büyüsün vakti zamanı gelince sağ salim kucağımıza alalım diye
Bu beni çok rahatlatıyor🤗🤗
Amin canım aynen öyle artık elimizden gelen bişey yok hep dua ediorum elim sürekli karnımda bide şişkinlik mi kilo almadım karnım çıktı ama siskinlikten 😂😂 Allah'ım hepimiz sağlıkla vaktinde kucağımıza alalım inşallah canım 🥰🥰

Amin canım aynen öyle artık elimizden gelen bişey yok hep dua ediorum elim sürekli karnımda bide şişkinlik mi kilo almadım karnım çıktı ama siskinlikten 😂😂 Allah'ım hepimiz sağlıkla vaktinde kucağımıza alalım inşallah canım 🥰🥰
İnşallah canım benim 🥰 🥰
Evet ya şişkinlik oluyor bazı günler 🤣🤣 off ilaç saatini beklemek çok sıkıcı. Gidip bi yarım saat olsun uyuyum ya😴😴

Kızlar Haftaya memlekete gitmek istiyorum dinlenme vs derken 7 saatı buluyor 12.haftadayım sizce napmalıyım gitmelimiyim doktoruma da danışcam ama size danışmadanda olmaz tabii
Bence gitme. ama gitmek zorunda isen de saat başı in yürü derim. 3 saatlik yolda dinlenmeden gittim kanamam oldu. o yüzden korkuyorum artık bende.

Kuzumm smdi girdim eve sehirdisiydi arabada azcik midem bulandı yazamadım canimm gördüm şükür mercimeğimi ya şükür herşey güzel dedi anlattı inşallah böyle devam etsin canım ya beslenmeye başlamis o yolk u da gördüm☺️☺️
Gözün Aydın Allah sağlıkla kucağınada versin inşallah🥰 🤲

X