2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hepinize gunaydın bır ıkı gundur diş eti kanamalarım basladı durduk yere diş etimden kan geliyor kalsıyum eksıklıgınden mı sizce

Herkese günaydın. Instagram'da böyle bir videoya denk geldim. Aklima kötü şeyler geldiğinde açıp izliyorum. Bana çok iyi geliyor

Ayy ağlattı beni çok güzelmiş, sağolun

ay cok tatliii gözlerim doldu

Kasık ağrılarınız devam ediyor mu 7+4 deyim her gün mutlaka ağrıyor ara ara

Benim sat 21 Aralık. Cuma günü yani 29 ocakta gittim sadece kese göründü. Kalp atışı vs yok 10 gün sonra gel dedi
Cok yokmus aramızda ama benım hızlı döllenme gibi gorunuyor. 26 aralık sat 20 ocak bat di 2-6 ocak arası tutmuş . Doktor 5 şubata gel bakalım dedi

Kızlar hepinize gunaydın bır ıkı gundur diş eti kanamalarım basladı durduk yere diş etimden kan geliyor kalsıyum eksıklıgınden mı sizce
Diş eti cekılmesi yaşıyorsun dişleri sertce fırcala kanamadan korkma kanaması iyi birşeymiş eşim 1 ay diş eti tedavısı gordu ondan biliyorum diş araların için temizleyici ip yada mini fırçalardan al
D vitamini eksik olabilir aile hekiminde kan degerlerinde cıkar
Gunluk süt ve sulu yogurt tüket

Kasık ağrılarınız devam ediyor mu 7+4 deyim her gün mutlaka ağrıyor ara ara
Ben 3.5 haftalıkken ögrendım suan 6. Haftaya girdik bitmeyen kasık agrım var sag kasıgım özellikle uzanınca yada sola yatınca oluyor. Yer açıyor kendine rahim genisliyor enteresan ama eşim elini dokundugunda azalıyor onun hücresi neticede enerji birnevi

Kızlar aniden bulantısı kesilen var mo aranızda 7+1im bundan önceki 2 hafta boyunca aşırı bulantım vardı aniden kesildi birde sırtım ağrıyor endişelendim açıkçası geçen hafta kalp atışlarını duydum dr. Sağlıklı dedi ancak bu değişikliğin olması beni korkuttu açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…