2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
40 lira mı ben özel bir hastanenin acilinden bir kaç kez beta hcg ye sadece baktırmıştım 145 tl ydi 40 lira bedav benimkinin yanında

Ben o bulaşıcı hastalıkları hep devlette yaptırdım. 400-500 tutar demişti 2018de özel hastane. Şimdi alıp başını gitmiştir

8 haftada kalp atışını duymuştu kuzenim sakın canını sıkma Şu an 3 yaşında fıldır fıldır koşturan bir çocuk

Doktordan geliyorum kalp atışı göremedi 5+6 yiz ultrason 6+2 bu hatalarda kalp atışı oluşmayip sonradan oluşan var mı
Merak etmeyin. Ben de duymamıştım. 8.haftada duyabildik. Gönlünüz ferah olsun

Ben 72 tl ye yaptırdım

Ben o bulaşıcı hastalıkları hep devlette yaptırdım. 400-500 tutar demişti 2018de özel hastane. Şimdi alıp başını gitmiştir
Nerde yaşıyorsunuz acaba ? Çok pahalı geldi testler bana. Biz 40 lira ödedik. Kahramanmaraşta yaşıyoruz. Özel hastahaneye gidiyoruz.

Ben folik 1 kullanıyordum ilk doktorum vermişti doktorumu değiştirdim bu seferki doktorum regenesis Multi vitamin verdi ben içeriğine çok dikkat etmemişim içinde 400 mg folik asit varmış ben bir de ayrıyeten folik 1 i içtim iki gün farkında olmadan çok baş ağrısı ve mide bulantısı yaşayınca multivitaminin içeriğine baktım fazla folikasit aldığımı farkedince folik1 i bıraktım baş ağrım ve mide bulantım azaldı doktoruma sordum o iki günde bebeğime bir zararı olmuş mudur diye asla günde 1000 mg a kadar alınabilir dedi içim rahatladı ama ben yinede sadece multivitamini içeceğim

Doktordan geldim şimdi 6+1 kalp atışını duyamadıkDoktorum bana oksapar iğne başlamıştı geçen hafta kullanmadım ben,kullansaydın duyardık belki dediBugün başla muhakkak dedi,ileri yaş gebeliklerinde çok faydasını görüyoruz dedi.Kese büyümüş 15 mm,yolk sac ı da küçük görüyorum dedi.Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için

Kızlar merhaba dün beta 750 çıktı 4+2 yim sat a göre sağ kasığımda bir dolgunluk var hiç rahat katlanıp oturamıyorum neden acaba yaa

Üzülme sakın canım benimde 7+3 ama kese hala boş oksapar kullanıyorum aynı yaştayız senle yanlış hatırlamıyorsam benim kese 10 mm yani baya geride. Haftaya duyarsın merak etme

Ben de özel hastanede yaptırdım hepsini doktor istedi ama doğum paketi almıştık 8300 lira içinde bütün testler on muayene diyetisyenle bir görüşme psikologla bir görüşme babaya çekap doğum bir gece yatış bebeğin doğum sonrası iki muayenesi var bu kan ve idara testleri normalde 1500 lira tutardı dedi hemşire çok pahalı gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…