Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bı ayda iki kez yumurtlayan oluyormuş.adetten iki üç gün önce yumurtlayip adetten on gün sonra pozitif gören oluyo. Belki geç yumurtlucaz bilmiyoruz ki canim. Sonuna gelmişim zaten o günlerde boş gecmiyoz biz 😀
Oooo iyi bilgiler bende yarin tam gaz devam edeyim o zaman.. peki ne aralıklarla yapıyorsunuz son günleri de

Ben epeydir vermiyorum canim alayım bari bi ara. 3 benimkide
Anammm benimki de üç yaşında wc öğretiyorum isemeli sicmali fenalardayım canim çiş okey de kakasını tutuyor tutmayınca da altında yapiuor napcam ben yavrum ya
Tamam konu açıyorum En Büyük TÜRKİYE:KK22: bat @tiniminihaniim bat 23 benim 24 hangi gün test yapmalıyız ✨ ha birde @cileklipapatya var oda bat 24 🤣🤣🤣
Yaaa ben yaaa ben 23 Ekim unutma beni canimsss
En önemlisi kardeş istemiyor 😅
Hahahah olur öyle sonrasında alışır heveslenir canim kiz mi erkek mi benim oğlan bebek bebek diyor istiyor gibi ama bakalim

Anammm benimki de üç yaşında wc öğretiyorum isemeli sicmali fenalardayım canim çiş okey de kakasını tutuyor tutmayınca da altında yapiuor napcam ben yavrum ya

Hahahah olur öyle sonrasında alışır heveslenir canim kiz mi erkek mi benim oğlan bebek bebek diyor istiyor gibi ama bakalim
Kız canim 3 yasinda benimki de çişimizi öğrendik şükür yazın. Zor bir donem ama kararlı ol bezi takma asla kafası karışır. Surekli cisin var mi diye sorma düzenli olarak sen teklif et yaptırmayı.kaka ilk zmnlar sıkıntı cok normal eğer kötü olur günlerce yapmazsa ılık suya oturt biraz cocugu.surubuda var ama o son çare.kaka tutuyorsa bay bay yapin sifonu çekin.bazu çocuklar kendinden parca koptuğu icin kaka yapmak iştemezmiş o dönemde.😅kolaylıklar canim takılırsan yaz😉

Kız canim 3 yasinda benimki de çişimizi öğrendik şükür yazın. Zor bir donem ama kararlı ol bezi takma asla kafası karışır. Surekli cisin var mi diye sorma düzenli olarak sen teklif et yaptırmayı.kaka ilk zmnlar sıkıntı cok normal eğer kötü olur günlerce yapmazsa ılık suya oturt biraz cocugu.surubuda var ama o son çare.kaka tutuyorsa bay bay yapin sifonu çekin.bazu çocuklar kendinden parca koptuğu icin kaka yapmak iştemezmiş o dönemde.😅kolaylıklar canim takılırsan yaz😉
Tesekkurler canim deneyecegim 🤩

Sona dogru iki gune bir canım . Şu anda bı gün akşam bir gün sabh yapiyoriz Aralık daha sık olsun diye bide sabh ilişkisine daha verimli diyolar o yüzden .ne kadar doğrudur bilemem biz öyle yapıyoruz.
Oooo iyi bilgiler bende yarin tam gaz devam edeyim o zaman.. peki ne aralıklarla yapıyorsunuz son günleri de

X