Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama belirtisi düşün canım valla bende de çatlamadan beri göğüs ağrısı hassasiyet ağrılar batmalar kasıklar da bel ağrıyor gebelik demiyorum umutlanmak istemiyorum yoksa insan çok üzülüyor

Bebek istedigim andan bu yana aynanin karsisinda goguslerime bakıyorum bi belirti kahverengi olurmus halkalar iyice netlesirmis kimden duyduysam artik surekli bakiyorum anki anlayacağım ahh yavrum annen neler yapiyor artik acaba var misin diye

Yumurtlamam 2 gün önceydi bugün de orta ihtimal var ama ben kasıklarımı dolu dolu hissediyorum ağrı var biraz hakkımda hayırlı inşallah

Ah ah onca uğraşa birde uslu olurlarsa iyi

Kasıklarıma sancı giriyor gun icinde ama baya guclu yuruyorsam duruyorum anlık . Bugunde cok halsiz hissettim kendimi , kremsi akıntılarda başladı ne olacak bilmiyorum
O bende de var bel kasık ağrısı göğüs hassasiyeti çok fazla çatlamadan beri anlam veremedim yumurtlama belirtilerini halen yasiyorum hayırlısı inşallah kremsi benden de gelmiş 3 4 gün şu anda fazla yok

Kasıklarıma sancı giriyor gun icinde ama baya guclu yuruyorsam duruyorum anlık . Bugunde cok halsiz hissettim kendimi , kremsi akıntılarda başladı ne olacak bilmiyorum
Bakalım ya adet olucaz ya hamile önüme gelen hamile bu ay maşallah bereketli ay oldu

Bende aynıyım ve bu ayda göğüslerimin ucu ucu ekstra yumuşak ilginç bir şekilde

Bat 28 eylül, 28 yaşındayım, 14 aydır deniyoruz, ben pkos, eşimde ileri hızda sıkıntı var. Bu ay letu ile yumurta takibi yaptık. 19 ve 21 mm ulaştık ama e2 98 diye çatlatma iğnesi yapmadı. Diğer aya erteledi. Bnde ovülasyon testi ile takip ediyorum.

Süper normalde regli günümü de sayarsak(kimyasal gebelik geçirdim) bugün 20. Gün yumurtlama günüm değilmiş olabilir dimi
Aynen ovulasyon takip etmiyorsanız evet yumurtlama olabilir şansa 2 3 gün değerlendirin zaten yumurtlama akıntısı normal akıntıdan farklı ayırt edebilirseniz ne mutlu

Hoşgeldin arkadaşım hayırlısı olsun hakkında

Aynen ovulasyon takip etmiyorsanız evet yumurtlama olabilir şansa 2 3 gün değerlendirin zaten yumurtlama akıntısı normal akıntıdan farklı ayırt edebilirseniz ne mutlu
Yumurtlama evet reglinin ilk gününden sayılıyor

Ovulasyon takip etmiyorum Evet akıntım farklılaştı birde afedersiniz orayı açık gibi hissediyorum çok değişik bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…