Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stresin gebeliği çok etkilediğini düşünüyorum biraz da böyle deneyelim bence Rabbimden ümit kesilmez demekki vakti zamanı var canim
Evet aşılama icin bekliyor doktorum ben ileri tarihe attiriyorum ocaga kadar kendi basimiza deneyecegiz bu testlerde biter bakalim rabbim zamanıni bilir 🤗🤗

Alma canım boşver zaten yumurtlamanın gününü az çok öğrenmişsindir
Yumurtlama günü her ay değişiyor ama ben şunu farkettim destekleyici (avokado, havuç , incir , ceviz ) bunları yediğim de tam 14. Gün yumurtlamam oldu 3 ay kullandım 2 ay öylesine baktım 17.18. Günleri buldu çatlama yani her ay farklı oluyor önemli olan akıntıdan ve tepkilerimizi görüp dinleyebilmek bence 😍

Buda bugünki ovulasyon testim kızlaar 🤣 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim bak kızzz bugün pik demi yaaa dün değerlendirme yaptım bugün de yaparım umarım 🥰

Eklentiler

• 506724EE-252D-4A4B-8F99-58AE70E80B85.jpeg
    506724EE-252D-4A4B-8F99-58AE70E80B85.jpeg
    215,5 KB · Görüntüleme: 34
Bu ay hepimizin bu şekilde oldu hayırlısı olsun inşallah evet kesinlikle değerlendir canım beniim😍 Lna16 Lna16 ve @Ceviz hanim da böyleydi kuzum😘
Valla 10-13 bugün olursa bide 14 ekim değerlendirmiş olcam bakalım nasip 😍 inşallah hepimize nasip olur 🙏🏻 Ben bu ay avokado yedim düzenli valla çok faydası oldu diyorlardı inanmıyordum 🤣🤣🤣 ve sağ kasığımda ağrı var yumurtladım mı büyüyo mu anlamadım 🤣

Kizlar ya benim bat 19 ekim. Kendimi umutlandirmak istemiyorum ama aşırı dererecede kollarım bacaklarım başım belim sırtım her yerim ağrıyor. Ara ara kasık ağrım oldu ama geçti o simdi.grip degilim ama asiri halsizim. Bilmiyorum ya hasta olcam ya da belirti olabilir mi. Goguslerimde damarlar azıcık mavi mavi belli oldu. Bi ara yoğun beyaz akıntım olmuştu.. kendimi mi kandırıyorum acaba

Yumurtlama günü her ay değişiyor ama ben şunu farkettim destekleyici (avokado, havuç , incir , ceviz ) bunları yediğim de tam 14. Gün yumurtlamam oldu 3 ay kullandım 2 ay öylesine baktım 17.18. Günleri buldu çatlama yani her ay farklı oluyor önemli olan akıntıdan ve tepkilerimizi görüp dinleyebilmek bence 😍
Avakadoyu bende bu ay baya yedim 1 ozellikle yumurtadan sonra catlamayi her seyi gordum simdi 12 gun var regliye kremsi akintılar başladı kasıklarimada sancı giriyor ara ara ne olacak acaba bilinmemezlik heyecan veriyor her ay bu heyecani yasıyorum 😂😂 regli olunca agliyorum ama olsun 😂😂

Kizlar ya benim bat 19 ekim. Kendimi umutlandirmak istemiyorum ama aşırı dererecede kollarım bacaklarım başım belim sırtım her yerim ağrıyor. Ara ara kasık ağrım oldu ama geçti o simdi.grip degilim ama asiri halsizim. Bilmiyorum ya hasta olcam ya da belirti olabilir mi. Goguslerimde damarlar azıcık mavi mavi belli oldu. Bi ara yoğun beyaz akıntım olmuştu.. kendimi mi kandırıyorum acaba
Canımmm ayni belirtiler bugun bende de basladiii ne olacak senden bir hafta gerideyim 😕

Her ne olacaksa beraber olacak bendee haspurdum hatta dedim eyvah grip mi oluyorum diye 3 4 u buldu haspuruklar bir anda mevsim alerji mevsimi galiba 😕
Benim 15 20yi buluyo ardi ardina. Aynen ya birlikte olacak sonuç ne olacaksa birbirimizle paylasalim🥰🥰🥰 benim annemde hamileliklerinde daha ogrenmeden önce grip olmus hatta bende antibiyotik falan kullanmis bilmeden belki diyorum benimde öyle olur

X