Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok haklısın canım rabbim hayırlısını versin inşallah... Hamile misin peki canım seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Ölen çocuğa da allah rahmet eylesin rabbim ailesine sabır versin
Yok kuzum hamile değilim eveli güne kadar kalmak.icin uğraşıyordum ama Anladım ki hayatta herşey nasip öncelikle sağlıklı olması rabbim herşeyin en iyisini bilir...

Kızlar merhaba biz temmuzda evlendik o tarihten beri deniyoruz düğün tarihim adet tarihime denk geldiği için geciktirici hap kullanmıştım Ağustos sonunda adet olmam gerekirken gecikme olması nedeniyle test yaptım üst üste ama negatif çıktı en sonunda doktora gittik ve gecikmemin sebebi geciktirici hap kullanmammış ve işin kötüsü bu düzensizlik 3 ay sürebilirmiş sat 22 Eylül bat 23 Ekim. Eğer bu ay düzensizlik yasamazsam normalde dün yumurtlama günümdü. Daha önce geciktirici kullanıp böyle bir durum yaşayan var mı acaba gerçekten 3 ay sürer mi ya :/ bu arada yaş 30. 2 buçuk aydır deniyoruz. İnşallah bu grup uğurlu gelir 🙏
Aynı şekilde benimde Regl olduktan sonra kanamam başladıktan sonra 2 3 gün kullandım kesmedi.Az az kanamam devam etti.Normaldede gecikmem oluyordu düzensizdi ama bu ay 35 gün desek döngüme.Gecikmenin 8.günü.Şişkinliğim var Göğüsümde büyüme ve ağrı var.Arada karnıma bıçak sokuyorlar sanki öyle ağrıyor.Hayla birşey yok 😔

Yok kuzum hamile değilim eveli güne kadar kalmak.icin uğraşıyordum ama Anladım ki hayatta herşey nasip öncelikle sağlıklı olması rabbim herşeyin en iyisini bilir...
Tabiki kuzum her zaman duam allah bana ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah..

Selam kızlar hayirli günler diliyorum öncelikle bisey sormak istiyorum durup dururken yada idrarda n sonra bıçak gibi ağrı saplanıyor vajinama yoksa gene mi idrar yolu enfeksiyonu anlayamadim😒
Enfeksiyondur kuzucugum ben de öyleydim 5 gündür ilaç kullanıyorum yeni geçti mutlaka git doktora erkenden önlem al ilerlemesin

Enfeksiyondur kuzucugum ben de öyleydim 5 gündür ilaç kullanıyorum yeni geçti mutlaka git doktora erkenden önlem al ilerlemesin
Uc aydır düzenli olarak oluyorum ben canim ilaç kullanarak geçiyor adet günüm yaklaşınca yeniden ortaya çıkıyor bu yaşıma kadar ilk defa böyle oldum neden tekrarlıyor acaba surekli

Uc aydır düzenli olarak oluyorum ben canim ilaç kullanarak geçiyor adet günüm yaklaşınca yeniden ortaya çıkıyor bu yaşıma kadar ilk defa böyle oldum neden tekrarlıyor acaba surekli
Canım sürekli tektarliyorsa esli tedavi gerekiyor diye biliyorum eşinizin de ilaç kullanması gerekiyor sanırım, ilişki yoğunluğundan da olabilir ben de bu ay üst uste denediğim zaman oldum bi de ilişkiden sonra hemen kalkmıyoruz ya yatıyoruz bir sure ondan da kaynaklanabilecegini düşünmüştüm

Canım sürekli tektarliyorsa esli tedavi gerekiyor diye biliyorum eşinizin de ilaç kullanması gerekiyor sanırım, ilişki yoğunluğundan da olabilir ben de bu ay üst uste denediğim zaman oldum bi de ilişkiden sonra hemen kalkmıyoruz ya yatıyoruz bir sure ondan da kaynaklanabilecegini düşünmüştüm
Kesinlikle kuzu ondan olabilir ben korunmayı bıraktım ondan beridir enfeksiyon oluyorum ya eşimde bisey var yada ben dikkat edemiyorum ama çok berbat bisey

Kesinlikle kuzu ondan olabilir ben korunmayı bıraktım ondan beridir enfeksiyon oluyorum ya eşimde bisey var yada ben dikkat edemiyorum ama çok berbat bisey
Kuzum sorma ne bu çektiğimiz millet çatır çatır doğuruyor valla sokaklara atan var ya ☹️ ilk 3 gün hayatım zindan oldu benim de idrar sonrası bir sızı ki anlatamam kan bile geldiği oldu monorul vermişti doktor o etki etmedi rahatlatmadı beni piyoleseptyl diye bir hap vermişti onunla atlattım hamilelere de veriliyormuş öyle dedi bir de bol su içtim sıcak su torbabasi vs daha bugün düzeldi 5 gün sonra

Kuzum sorma ne bu çektiğimiz millet çatır çatır doğuruyor valla sokaklara atan var ya ☹️ ilk 3 gün hayatım zindan oldu benim de idrar sonrası bir sızı ki anlatamam kan bile geldiği oldu monorul vermişti doktor o etki etmedi rahatlatmadı beni piyoleseptyl diye bir hap vermişti onunla atlattım hamilelere de veriliyormuş öyle dedi bir de bol su içtim sıcak su torbabasi vs daha bugün düzeldi 5 gün sonra
Rabbım bize de nasip etsin en kısa zaman da inşallah ♥️ darısı bana benim de hemencik geçsin ya çok rahaysiz etmiyor ama ara ara batıyor iste

Yok cnm silik silik çıkıyordu bıraktım sonunda bende bir gün durup bir gün değerlendiriyorum
En güzeli boşver. İnsan daha çok stres oluyo benimde elimde 7 tane kaldı adet bitimi bu ayda yapcam bı daha almicam zaten genelde 11 yada 12 gün yumurtlama oluyo 9 aydır takip ediyorum değişmedi hiç boşuna strese giriyorum ille o gün ilişki olacak diye

En güzeli boşver. İnsan daha çok stres oluyo benimde elimde 7 tane kaldı adet bitimi bu ayda yapcam bı daha almicam zaten genelde 11 yada 12 gün yumurtlama oluyo 9 aydır takip ediyorum değişmedi hiç boşuna strese giriyorum ille o gün ilişki olacak diye
Evet bende çok stres oldugumu fark ettim canim eşimde tepki gösterince bıraktım akışına hakkımız da hayirlisi diyelim♥️😇

X