Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Max 2 katı artis olmalı ya benimki çok daha fazla artış göstermiş. Böyle olunca mol gebelik ya da ikiz gebelik olabiliyormuş
Mol gebelik nedir bilmiyorum canim ama çoğul olabilir Evet dediğim gibi. Normal yollarla mi tedavili bir bebek mi? Tedavilide çoğul gebelik olabiliyor cunku canım.insallah olumsuz birşey yoktur icin u ferah tut

Mol gebelik nedir bilmiyorum canim ama çoğul olabilir Evet dediğim gibi. Normal yollarla mi tedavili bir bebek mi? Tedavilide çoğul gebelik olabiliyor cunku canım.insallah olumsuz birşey yoktur icin u ferah tut
Normal yolla ama pcos var bende onlarda çoğul gebelik çok görülüyor umarım öyledir dua et bana

Kızlar merhaba geçen hafta yumurtlama günümdü değerlendirdim ama son 2-3 gündür böyle sarımsıı yeşilimsi kokusuz akıntım var enfeksiyon mı diye düşünüyorum.Elimde antibiyotik ve fitilim var eğer regl olursam bitişinde kullnayım diyorum aynı zamanda yumrtlama zamanında bitmiş yada denk geliyor bu durumda aslında kullanılmasın diyorlar ama bu şekılde kullanan oldu mu şimdiden ümitlerim azaldı

Bence dr tavsiyesi olmadan kullanma, antibiyotikler vajinanin florasini bozuyor cunku

Prolaktin değerin normal canım doktorlar biraz geçse bile sorun olarak görmüyorlar dün canlı yayında dinledim hatta
Doktor değerlerin iyi dedi zaten ama burdaki okudugum yazılarda okumustum 17 yüksek diye ama yinede dikkat etmeliyim diye düşünüyorum incir hurma maden suyu içmemek gerekiyormus

Umidini kaybetme cnm hiç belli olmaz. Eğer regl olursan bence kadın doğuma git bı baktir ona göre önerdiği ilacı kullan

Umidini kaybetme cnm hiç belli olmaz. Eğer regl olursan bence kadın doğuma git bı baktir ona göre önerdiği ilacı kullan
Canım o ilaçlarıda türkiyeden Getirdim yurtdışında yaşıyorum burada doktora gitmek biraz sıkıntı o yüzden kendi kendime ne yapabilirim diye biraz da daha önce de Türkiye’deki doktora sormuştum bu şekilde ilaç önermişti bazen diyorum acaba zaman zaman olan bu akıntı yüzünden mi gebelik olmuyor falan ama ne bileyim

İnan benimde öyle hiç kesilmeyen sürekli sarı bazen yeşil akıntım var doktora gidiyorum bunun için bişe yok diyo o yüzden antibiyotik kullanma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…