Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cocuk hasta oldunmu hayat duruyo zatenn canım şükür geçmiş.
O bize attı su ara tam ovulasyon dönemim bugun 12 günüm bakıyorum canım asuan esim de grip ben de ama yapıcaz her türlü baya gümüyoruz kendimize de şansımız yok ya bide hasta olduk tam zamanıydı

Gördün mü Fatmazell ben bugün sabah yaptım belirgindi ama pik degıldı aksama yapmadım ilişki oldu gündüz yarın pik görürsem yarın pazartesi de yapıcaz duruma göre

Gördün mü Fatmazell ben bugün sabah yaptım belirgindi ama pik degıldı aksama yapmadım ilişki oldu gündüz yarın pik görürsem yarın pazartesi de yapıcaz duruma göre
Dünden önce böyleydi sonra biraz silikleşti bilmiyorum bu ay böyle silik gibi mi yumurtlama gördüm anlamadım

Eklentiler

• 9CBCA65D-0C17-4EE9-B960-B3E5B9321BDE.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 22
Ins cnm kizim 9 yaşında artik olsun dedik ama arayı çok açtık galiba allahiim hayırlısı ne zamansa ozaman nasip etsin inşallah
Masallah baya beklemişsin hem de keske 5 olcagı zaman dogursaydın bak ikinci de 4 yasına gelirdi büyürdü tekrar dön başa benim ki 4 yaş 3 aylık bana bile bazen geliyo deli miyim ben tekrar başa dönem diyorum ara ara senin gibi olsam hiç yapmam sanırsam

Dünden önce böyleydi sonra biraz silikleşti bilmiyorum bu ay böyle silik gibi mi yumurtlama gördüm anlamadım
Bunu gordugunde 3 4 saat sonra yapsan belki daha koyuydu ama gormedin onu demek istedim iste ben sana ama olmustur yumurtlaman bnce sımdı daha silik çıkıyorsa degerlendirme hep yaptıysan kacırmıs olmuyosun canım

Sen nasılsın yaptın test pazartesi yapcam dıyodun yada adet oldun mu öyle mi sorayım bilemedim nasılsın nasıl gidiyo bahadır kimse yazmıyodu buraya
İyiyim çok şükür en son testen sonra bir daha yapmadım adet olmadım sen nasılsın nasıl gidiyor

Bunu gordugunde 3 4 saat sonra yapsan belki daha koyuydu ama gormedin onu demek istedim iste ben sana ama olmustur yumurtlaman bnce sımdı daha silik çıkıyorsa degerlendirme hep yaptıysan kacırmıs olmuyosun canım
Bi o gün yaptım kuzum bu koyu çıktığı günü bugünde yaptım bunun kadar olmasa da koyu gibi bu günü de değerlendiricez kuzum benim yumurtlamam hep 2 gün sürüyor öyle kısa sürmüyor o yüzden tekrar yapma gereği duymamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…