Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diğerinde çok gerildim gün bilmeden daha iyi bana. Zaten akıntım oluyo onunla takip ederim
Bir de ben buranın da çok olumsuz etkilediğini düşünüyorum benim diğer aylarda hep girip bakıyodum sürekli herkesten ayrı bir fikir çıkıyor biri test yapıyor seninde yapasın geliyor ben ban yemiştim 1 aylık bu aşamalar oldu bitti sonra buraya girdim ve hiç düşünmedim olmaz yine dedim hayatıma baktm

Evvet bunu bende biraz düşünüyorum. Konuştukça geriliyor sürekli aklında oluyo. Bursa'da sutekli konusuluyo doğal olarak belki burdanda uzaklaşirim

Sennde mi öyle oldu sürprizz

Sen naptin canim kan verdin mi
Bugün iş çıkışı gittim sağlıkocağına gittim kan alma günü salıymış salı gel dedi belki salı gitçem belki cuma doktora gitçem hastaneye bilmiyom napsam kii kararszm
Bi de söyle düşünüyom salıyı beklesem daha iyi olur diye çünkü salı gününe daha da ilerler inş daha iyi olur belki ultrasonda görülür canım

Bugün iş çıkışı gittim sağlıkocağına gittim kan alma günü salıymış salı gel dedi belki salı gitçem belki cuma doktora gitçem hastaneye bilmiyom napsam kii kararszm
Randevu bulaniliyorsan direk kadın doğuma git canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…