Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde öyle oluyo iste.cok stres yapıyorum olsun artık dedikçe olmuyo adet bile olamicam artık bu gidişle

Canimmm olmuş yarın kesin pik olur tutmuş canimmmm
Benim net mi kotu kadınlar kulübü mü kafayı yedi bilmiyorum ne yazdığımı ne resimleri goremedim hiç bi fikrim yok ama kızarma var kendi mi heveslendirmek istemiyom elim ayağım bi garip oldu

Hayırlı zaman da nasip etsin Allah ondan cok yapmak istemiyorum dedim ya kafam da yer ediyo nasip olduysa da olmadıysa da belli olcak surda 1 Aralık adet gunum ne kaldı ki

Hayırlı zaman da nasip etsin Allah ondan cok yapmak istemiyorum dedim ya kafam da yer ediyo nasip olduysa da olmadıysa da belli olcak surda 1 Aralık adet gunum ne kaldı ki
Evvet az kaldı canimm..ins olmuştur bence oldu gibi senin nasip artikk.ben hala keciboynuzu alamadım hep unutuyorum bugün özellikle gidip alcam ins

Evvet az kaldı canimm..ins olmuştur bence oldu gibi senin nasip artikk.ben hala keciboynuzu alamadım hep unutuyorum bugün özellikle gidip alcam ins
İnsallah olmustur az kaldı bi sey kalmadı surda hiç bi sey hissetmiyorum desem inanırmısın oldu olmadı konusunda bugun kesin al canım esine ne kadar erken basladın o kadar iyi kendin incir suyu içeceksen kuru incir de al adetliyken baslaman gerek ona da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…