Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon olmasa ben daha CMT Pzr beklicektim canimm. Şu an rahattım . Şimdi bakıp durucax artikk. Bide ben bugünde test yapcam mi canim
Artık yapmana gerek yok hem catladı hem yumurtladın canım ama ilişki olur istersen artık sana kalmıs

Temizlik yapıyordum giremedim degerlenme zamanı geliyo artık ugrasmayım diye düşündüm de

Lh ım artmaya başlamış demin test yaptım çekip atacağım yarın iyice koyu cıkar diye düşünüyorum bakalım adam gitmeden

Bu gün ilişki düşünüyo musun sana kalmıs artık ben duralım bugun dedim yarın pik olur diye düşünüyorum o yüzden bosa vermeyelim dedim carsamba gece yapmıstık
Yok canım dün zaten dokuzda uyumusuz.dort gündür çocuk hasta gece hiç uyumadikk. Zaten çatladı o günde ilişki olmuştu o yüzden yapmadık vallla. Hiç halimizde kalmadı şükür tatile girdikte biraz duzelcez artık ailecek.

Hep geldi mi üst üste gelir zaten neyse atlattın darısı bana

Aynenn öyle canimm. Çatlasın diye bakarken bu seferde hiç halimiz yoktuuu. Yinede değerlendirdik tabi .dün iyi uyumusuz.seninde bugün olur artikkk
İnsallah ya içmeyi bıraktım su testi yapayım ona bakalım dedim ona göre yapalım adam öyle beni bekliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…