Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğum yapan arkadaşlar veya doğum kontrol hapı kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir msiniz ? Evlendikten sonra 4 yıl doğum kontrol ilacı kullandım . 3 ay önce bıraktım çocuk istediğim için ama adetlerim çok düzensiz, niye böyle oldu korkuyorum. Aynı durumu yaşayan var mı ? KOnu ile ilgili tecrübesi olan..

Doktora genel bi kontrole gidin hormon ilacı oldugu ıcın bide uzun sure kullanım oldugu için dengenizin sasması normal aslında düzenli uzun sure kullanımda daha düzenli olması gerekirdi adet duzeninizin ama kontrole gidin

İlacı bırakınca doktora gittim artık çocuk düşünüyorum, bir sorunum var mı diye sormak için. Vajinal muayene yaptı gayet güzel sorun yok dedi. hemogram kan testi güzel dedi. Folik asit yazıp denemelere başla dedi gönderdi. Ancak ilk ay 45 günde adet oldum. 2. ay 33 günde adet oldum. 3. ay bugün 50. günüm hala adet bekliyorum

Duzensizlik den kaynaklı git bide muhakkak görün ara cok acık gebelik testi yaptın mı belki hamilesindir

OKYANUS302 canım ovülasyon testinde t çizgisinde hiç bi şekilde silikte olsa çizgi olmadı tek çizgi sadece normal mi merak ediyorum adetin 3. Günü silikti bu akşam adetim bitti hiç çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…