Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar iyi akşamlar bugün yumurta takibi için doktora gittim klomen kullandım beş gün iki gün bekledim bugün gittim sağ taraftakiler fazla büyümemiş sol taraftaki 20 mm olmuş doktor iki gün sonra tekrar çağırdı o güne kadar çatlarmı acaba boyutu normal mi? iğne yapacak çarşamba

kızlar iyi akşamlar bugün yumurta takibi için doktora gittim klomen kullandım beş gün iki gün bekledim bugün gittim sağ taraftakiler fazla büyümemiş sol taraftaki 20 mm olmuş doktor iki gün sonra tekrar çağırdı o güne kadar çatlarmı acaba boyutu normal mi? iğne yapacak çarşamba
22 mm 24mm Ken catlarmıs günde 1 milim büyüyosa iki gün sonra cagırmıs canım normal tabi

Kızlar ben genelde 32 günde bir regl oluyorm gecen ay ilk defa 28 günde oldum bu ayın 14 u gösteriyor program 32 günde olursam da 18 inde olmam lazım hangisini baz alayım bilemedim
Döngün yumurtlama ya baglı canım ovulasyon kullanmıyo musun

Tamm canım. Öyle yapalım. Evet koyulaşınca üç gün üst üste olsun diyorum bakalimmcanimm
Ben de oyle dusunuyorum cunku erken olcak belli benim de artık her gün yaparım ben de ovulasyon yani bugun öylesine yapmıştım ama öyle cıkınca yapayım dedim

Merhaba .. dikkatimi çekti Eskişehirdensiniz sanırım.. değeriniz cok sınırda beta da yukselmw var adete ne kadar var? Benimde gecen ay adete 2 gun kala 5.7 cikti betam ama adet günü adet oldum betamın düştüğünü öğrendim.kimyasal denilebiliyor bu duruma ama adeta yakin da yükselebiliyor bir miktar.. umarım insallah senin boyle değil-dir ve saglikla ilerler🤲

Eskişehirdensiniz sanırım.. değeriniz cok sınırda beta da yukselmw var adete ne kadar var? Benimde gecen ay adete 2 gun kala 5.7 cikti betam ama adet günü adet oldum betamın düştüğünü öğrendim.kimyasal denilebiliyor bu duruma ama adeta yakin da yükselebiliyor bir miktar.. umarım insallah senin boyle değil-dir ve saglikla ilerler🤲 Rukis26 Rukis26

İki gün sonra sende başka teste istersen
Yarın

yarın baslıyorum teste canım senn nasıl
Bugünkü benim böyle çıktı. Akıntım çok yoğundu bı iki güne koyulaşır dedi okyanus .

Eklentiler

• IMG_20211108_171706.jpg
    IMG_20211108_171706.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 26
22 mm 24mm Ken catlarmıs günde 1 milim büyüyosa iki gün sonra cagırmıs canım normal tabi
Allah razı olsun cnm hep cevap veriyorsun o gün çatlatma iğnesi yapacak belki o güne kadar kendide çatlar mı acaba? birşey daha sorcam size küçük olanlarda büyüyüp çatlıyomu başka günlerde

Allah razı olsun cnm hep cevap veriyorsun o gün çatlatma iğnesi yapacak belki o güne kadar kendide çatlar mı acaba? birşey daha sorcam size küçük olanlarda büyüyüp çatlıyomu başka günlerde
Ay da iki kez yumurtlama da olabıliyomus nadir de olsa takip etmek lazım ama nadir yani bence bu günlerini de es gecme yumurtan buyumus ogrenmissin yine de yapın esinde sorun yoksa

Es gecme diye ondan dedim belki kendi catlar ne olur ne olmaz yapın degerlendir

Eskişehirdensiniz sanırım.. değeriniz cok sınırda beta da yukselmw var adete ne kadar var? Benimde gecen ay adete 2 gun kala 5.7 cikti betam ama adet günü adet oldum betamın düştüğünü öğrendim.kimyasal denilebiliyor bu duruma ama adeta yakin da yükselebiliyor bir miktar.. umarım insallah senin boyle değil-dir ve saglikla ilerler🤲 Rukis26 Rukis26
İnşallah canım yarın bat günüm

X