Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile oldugun halde ovulasyon testin silik mi dogru mu anladım bilmiyorum ki canım benim oglum da benim ki koyuydu ben oyle ögrendim hamile oldugumu falan
Evet canım silik ovülasyon 19 aydır olmuyordu bu ay hergun avakaso yedim 2 gune birde büyük balık yedim

Eklentiler

• IMG_20211108_165742.jpg
    IMG_20211108_165742.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 52
Bu ay incirin etkisiyle ben de erken yumurtlama görcem büyük ihtimal elimde diğer testten iki kaldı ya bitsin dedim yaptım öylesine ama koyulcak gibi 8 günü yada 9 günü benim de olur yumrtlamam bugun 6 ama iyi cıktı soktayım
Öyle mi canım..ben hiç bilmiyorumm. Akıntım bugün daha çoktu fakat test bir silik çıktı bı baksan

Yok canım yumurtlama bekliyorum . Dun daha koyuydu bugun biraz silik çıktı bide uzun çizgi çıktı acaba bozukmu normalmi
Anladım kuzum benim geçen ay adetime 5 gün kala yumurtlama oldu hamile kaldım ancak kimyasal oldu bu ay rahim filmi çekildim tüpler açık sıkıntı yok dendi adetten hemen sonra tekrar ovu başladım 12. Ci gün yumurtlama gördüm her ay yumurtlama günleri değişiyor kuzum devam et koyulaşana kadar yap

Anladım kuzum benim geçen ay adetime 5 gün kala yumurtlama oldu hamile kaldım ancak kimyasal oldu bu ay rahim filmi çekildim tüpler açık sıkıntı yok dendi adetten hemen sonra tekrar ovu başladım 12. Ci gün yumurtlama gördüm her ay yumurtlama günleri değişiyor kuzum devam et koyulaşana kadar yap
Bi anda beliriyor öizgi çünkü bir gğn yapıp diğer gün yapmamazlık yapma düzenli bir şekilde sıvı alımına dikkat ederek aynı saatlerde yapmaya çalış

Bi anda beliriyor öizgi çünkü bir gğn yapıp diğer gün yapmamazlık yapma düzenli bir şekilde sıvı alımına dikkat ederek aynı saatlerde yapmaya çalış
Saat beşte yapacam. Dün basladim akıntım.cok fazla. Bugün koyu olacak diye düşünmüştük fakkat bugünkü dine göre silik çıktı anlamadim

Saat beşte yapacam. Dün basladim akıntım.cok fazla. Bugün koyu olacak diye düşünmüştük fakkat bugünkü dine göre silik çıktı anlamadim
Öyle oluyor ama yarın bir gün koyulaşacak gibi duruyor testin hayırlısı olsun:KK37:

Canım durduktan sonrada böyle oldu..yatay çizgi gitmiş. Uzun çizgi daha belirginlesmis
Koyulascak canım bugun olur dıyodum ama yarın kızarır yine koyulcak gibi cıkmıs bu gün dur degerlendirme yarın yapın bidaha testle dogru orantılı olarak ilişki yap koyulduğu gün üst üste yaparsın 3 gün

Koyulascak canım bugun olur dıyodum ama yarın kızarır yine koyulcak gibi cıkmıs bu gün dur degerlendirme yarın yapın bidaha testle dogru orantılı olarak ilişki yap koyulduğu gün üst üste yaparsın 3 gün
Tamm canım. Öyle yapalım. Evet koyulaşınca üç gün üst üste olsun diyorum bakalimmcanimm

Kızlar ben genelde 32 günde bir regl oluyorm gecen ay ilk defa 28 günde oldum bu ayın 14 u gösteriyor program 32 günde olursam da 18 inde olmam lazım hangisini baz alayım bilemedim

X