Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende rahim filmi cekilcem artık hayırlısı bakalım. Ben çikolata kisti adetle atılmaz diye biliyorum. Hatta adet kanamasiyla buyeyen bişe. Bu yüzden ilaçlarla geçici menopoz a sokuyolar

Bende oğlumu 2014 te doğum yaptım kaç defa doktora gittim en sonunda bu sene Mayıs'ta çikolata kistlerim olduğunu ve acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi doktor ve oldum Haziran da aldirdim 3 ay doğum kontrol hapı kullandım ve bıraktım bu ay için umitliyim olmadı olana kadar devam inşallah sonuçlar pozitif olur

Cokmu büyüktü kistiniz. ameliyat oldunuz. Benimki ilaçla bitti

İnşallah cnm. Kaç cm di ameliyat onermisler büyüktü heralde

Hmm aslında 5 cm ameliyat için küçük diye biliyorum. Amh kaç cnm
Hatta acil ameliyat oldum aşırı adet kanamam ağrılarım oluyordu 7 senedir çocuğum olmuyordu doktor çikolata kisti kısır yapar demişti doğruymuş bende öyle oldu yani hamile kalanlar var ama bende tutmadı şimdi sabırla bekliyorum kisti aldırdım bakalım sonuç ne olacak

İnşallah en kısa zamanda hayırlı güzel haberi alırsın. Sende tüm dileyen isteyenlerde. Amh etkiliyo diyolar ameliyat bende büyürse mecbur aldircam ama ondan korkuyorm

Tabiki. Doktora gittiğimde tamamen bitmiş dedi. Çocuk için bı engel yok planlayanilirsiniz dedi. Bu ilk ayım fakat adet üç gün geçti bekliyorum..testlerim negatif cikiyo
Ayy hadi inşallah geç döllenmeyse testte çıkmayabilir, inşallah hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…