Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah olmazsın
ah keşke ya ama sanmıyorum canım ya hiç belirtim yok.... kasık ağrısı bel ağrısı bir de dün bayağı zonklamam oldu aşırı az bir de göğüs hassasiyetim var sabah sıcak suyla duş aldım hatta o zaman geçiyor soğukta hassaslaşıyor gebelik yok bence

Belli olmaz bekleyelim bakalım bende sanmıyorum sivilcelerim çıktı çünkü

Belli olmaz bekleyelim bakalım bende sanmıyorum sivilcelerim çıktı çünkü
aaaaa sivilce konusunda ben bu ay çok perişan oldum aşırı aşırı sivilcelendim öyle böyle değil adette en fazla 1-2 sivilcem çıkıyordu bu ay rekorlardayım sıkıntıdan galiba adet belirtisi sivilce o yüzden de gebelik olmadığına emin olduğum için ped bile koydum daha gelmeden :)

Streste geciktirir oda var meselaa aman ufff sıkıldım beklemekten de yaa

Ben çok test yaptım zamanında o yüzden artık test yapmayacam elimde testte yok malesef eşim gorevde adet olmazsam pazartesi kan veririrm
bugün mü normalde günün ben yaparım yarın sabah bakalım olmamış olursam ama 16:00 gibi olurum büyük ihtimalle :)

vallahi tatlım ümit vermek gibi olmasın ama benim göğüs ağrısı ve kasık ağrısından başka hiçbir belirtim yoktu. sadece regl belirtileri vardı. herkesin vücudu farklı lütfen sende de aynı belirtiler olacak diye düşünme. şuan 5 haftalık hamileyim hala ara ara vuran kasık ağrım dışında bir belirtim yok :) üstelik sivilcem bile çıkmıştı rabbim nasibinde göndersin bebisinii

işteeeee bu yüzden umudum yok benim göğüs ağrım yok herkes çok ciddi bir hassasiyet olduğundan anlamış işte bende öyle bir göğüs ağrısı yok şişkinlik var ama sonra belki bende ilerleyen aylarda olur diye düşünüyorum... inşallahhhhhhh olmuştur :)

Benim göğüs hassasiyeti var dokunamiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…