Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba bi kaç günlük gecikmem var, dün sabah test yapmıştım, negatifti.. bugün yerimden kalkarken sol tarafıma anlık ve çok şiddetli ağrı girdi. hafif kasık ağrıları da devam ediyor tabi, bu ani ağrı gebelik belirtisi olabilir mi

Kizlar beta hcg 5,7 cikti yeni galiba dimi ? Kızımı bat a 5 gün varken 13 ile öğrenmiştim. Kırmızı uyarı vermiş diğerleri beyaz diğer kan tahlilleri
Cok yeni evet ya çok şükür Rabbime sağlıkla ilerlesin insallah canim sen bu ay sonuna kadar beklicem sonra hayal kırıklığı diyordun sonuç cok güzel oldu darısı bizlere ovulasyon my yapmıştın sürecini bizimle de paylaşır mısın kuzummm

Kizlar beta hcg 5,7 cikti yeni galiba dimi ? Kızımı bat a 5 gün varken 13 ile öğrenmiştim. Kırmızı uyarı vermiş diğerleri beyaz diğer kan tahlilleri
Virgocummm çook yeni bir gebelik 2günde 1 ver artmasıı önemli diğer mesajları okumadım kızlar anladım kı biraz artık uzaklaşmam gerekecek muhtemel regl olcam ağrılarım var hepiniz inşAllah güzel haberler alın hoşçakalın

siliklesmeyi de gördüm artık yapmıyorum test falan zaten pazartesi salı Çarşamba sabahları degerlendirdik yarın da geldi mi yaparım cuma aksam cumartesi Bos pzar yaptık mı bütün hafta daha ne yapım sonra bekle zor kısmı

Hanımlar hepinize tek tek teşekkür ederim, guzel kalbinizle ettiğiniz dualarınız kabul dilekleriniz gerçek olur insallah Allah razı olsun.bakalim bekleyecegim adet gecerse testi tekrarla dedi doktorum.insallah saglikla ilerler beta değerim sizlerde tez zamanda guzel haberlerle sevinin insallah bu güzel duyguyu yaşayın insallah amiinn bu arada aramızda ebe hemşire biri vardi kimdi? Tiniminimavihanim mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…