Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım günaydın nasilsiniz benim yoğun koşturmalı gunum başlıyor sizler nasilsiniz midem çok bulanıyor üşüttüm kendimi iyice...havaların degismesi Mafetti beni sizlerde ne var ne yok
Geçmiş olsun canım valla herkes öyle salgın var bende yeni toparladım 2 gündür yatıyodum.. Daha bat a 13 gün var beklemedeyim

Günaydın kizlar bat a 2 gün var bu sabah ilk idrarla test yptim ben bi çizgi görüyorum ama bide siz yorumlar misiniz?
Yaaaaa canimn arkadaşım var cizgi çok sevindim sağlıcakla ilerlesin insallah gebeliğin çok mutlu oldum❤
İllaki insan üzülüyor ama kafana takma kendini başka şeylerle oyala canim bu durum insanı çok etkiliyor psikolojik olarak da olmuyor belki mesela benim ilk gebeligim de hemen oldu bunda olmuyor demekki zamanı vakti var hersey nasip kısmet o yüzden bu kadar üzme kendini

Anladım canım ama çok stres yapıyorsun umut bağlama bağlayınca sonu hüsran oluyor insan çok üzülüyor

Salgın var kızlar dikkat edin kendinize. Mide bulantısı kusma halsizlik. Tam hamilelik belirtileri Bu kış zor geçecek galiba

Kizlar tek tek yazamadım hepinize cok teşekkür ederim Allah razı olsun.. once saglik ocağında gttim 11 e kadar mis kan alımi yetişemedim. Hastaneye gittim saolsunlar yardımcı oldular simdi kan verdim sonuç 2 saate çıkacak bekliyorum Dualarınıza talibim❤

Dualarımız seninle güzel arkadaşım sende bizlere dua et güzel haberlerini bekliyoruz

Dualarımız seninle kuzum var ama yeni sankim Rabbim gönlüne göre versin womenim

çok heyecanlı hadi bakalım hayırlı haberler gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…