Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım günaydın nasilsiniz benim yoğun koşturmalı gunum başlıyor sizler nasilsiniz midem çok bulanıyor üşüttüm kendimi iyice...havaların degismesi Mafetti beni sizlerde ne var ne yok
Geçmiş olsun canım valla herkes öyle salgın var bende yeni toparladım 2 gündür yatıyodum.. Daha bat a 13 gün var beklemedeyim:emir_bebek:

Günaydın kizlar bat a 2 gün var bu sabah ilk idrarla test yptim ben bi çizgi görüyorum ama bide siz yorumlar misiniz?
Yaaaaa canimn arkadaşım var cizgi çok sevindim sağlıcakla ilerlesin insallah gebeliğin çok mutlu oldum❤
Canım ben zaten eşimle 3 yıl aynı evde yaşadım o yüzden hemen çocuk istedik. Yani biz o yeni evliliği geçeli çok oldu :/ Doktor da bize sizin ilk ay çocuğunuz olur demesi beni çok umutlandırmıştı. Üzülmem için yıllarca denememe gerek yok ki. İnsan üzülüyor ister istemez.
İllaki insan üzülüyor ama kafana takma kendini başka şeylerle oyala canim bu durum insanı çok etkiliyor psikolojik olarak da olmuyor belki mesela benim ilk gebeligim de hemen oldu bunda olmuyor demekki zamanı vakti var hersey nasip kısmet o yüzden bu kadar üzme kendini 🥰🥰

Canım ben zaten eşimle 3 yıl aynı evde yaşadım o yüzden hemen çocuk istedik. Yani biz o yeni evliliği geçeli çok oldu :/ Doktor da bize sizin ilk ay çocuğunuz olur demesi beni çok umutlandırmıştı. Üzülmem için yıllarca denememe gerek yok ki. İnsan üzülüyor ister istemez.
Anladım canım ama çok stres yapıyorsun umut bağlama bağlayınca sonu hüsran oluyor insan çok üzülüyor 🌸

Kizlar tek tek yazamadım hepinize cok teşekkür ederim Allah razı olsun.. once saglik ocağında gttim 11 e kadar mis kan alımi yetişemedim. Hastaneye gittim saolsunlar yardımcı oldular simdi kan verdim sonuç 2 saate çıkacak bekliyorum Dualarınıza talibim❤🤲💕
Dualarımız seninle güzel arkadaşım sende bizlere dua et güzel haberlerini bekliyoruz

Kizlar tek tek yazamadım hepinize cok teşekkür ederim Allah razı olsun.. once saglik ocağında gttim 11 e kadar mis kan alımi yetişemedim. Hastaneye gittim saolsunlar yardımcı oldular simdi kan verdim sonuç 2 saate çıkacak bekliyorum Dualarınıza talibim❤🤲💕
Dualarımız seninle kuzum var ama yeni sankim Rabbim gönlüne göre versin womenim ♥️🥰😍✨🌸🥳

çok heyecanlı hadi bakalım hayırlı haberler gelsin :KK9:

X