Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim başka topiclere test atıyorsun sonuç da burda listede ismin var paylaşmıyorsun test yapıyorsun pozitif dün yine paylaşmıyorsun anlamıyorum neden :işsiz::KK51:
tatlım dün gece yaptım emin olmak için de bu sabah yaptım attım diye biliyorum bi sn atıyorum hemen

Canim başka topiclere test atıyorsun sonuç da burda listede ismin var paylaşmıyorsun test yapıyorsun pozitif dün yine paylaşmıyorsun anlamıyorum neden :işsiz::KK51:
Buyrunnb

Eklentiler

• CFAB27D2-42CE-47BD-B7C3-920F944375DF.jpeg
    CFAB27D2-42CE-47BD-B7C3-920F944375DF.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 58
Valla masallah iyi göze almış Allah verdikten sonra niye olmasın ama anne bebek acısından 35 den once olsun dıyolar ya 35 den sonra riskli gebelik o bakımdan dedim 😅
Tabikiii canım baya sıkıntılı geçti hamileliği ama allh verince olur ins canimmm. Bende 31,yaşındayım şimdi bile olsun biran önce diye ugrasiyom

İnsallah canım uykusuzluk haraket yani zaman gectikce cocuga tahammül derecesi azalıyo bence ben kendimde onu gozlemledim 26 da hamileydim 27 yasında anne oldum 2017 dogumlu oglum var hiç durmuyo bebekken de öyleydi sımdı diyorum uykusuzluk tempo nasıl dayanmısım gece 3 lere kadar sallama falan sımdı o yüzden olsun istiyorum yaş 30 dogdu 31 zaten 2 cocuk da yeter oda oglum kadar olana kadar 35 36 olurum tmm işte üçüncü düşüncesi bile yok ikiyi de dusunmuyodum gercı de mantıklı gelmeye başladı yanlız da kalsın istemiyorum hepımız iki kardesiz
Ayniymis canimmm..benim oğlumda 2017dogunlu.gencken daha kolaydı tanımlı şimdi bile insan düşünüyor. Oğlum biraz uyumada sabh zorlaniyorum ama alllh sabrını gücünü verir.

Ayniymis canimmm..benim oğlumda 2017dogunlu.gencken daha kolaydı tanımlı şimdi bile insan düşünüyor. Oğlum biraz uyumada sabh zorlaniyorum ama alllh sabrını gücünü verir.
Öyle tabi yaş da gıdıyo iste yine iyi bence ara olarak zaten dogana kadar 5 olcak en azından bi yıl ele kola gelir oda sonra ilk okula baslar sımdı yapmazsam ilkokula basladıgında hiç yapmam büyük konusmayım ama ara acılır 9 yaş kesin 😑

Hayırlısı kuzum aynen kaset test icin gecikme beklenmeli bekle bakalim

Valla ne yerdeyim ne gökte...gebelik filan hayatta olmaz bu ay ondan eminim olursa adı mucize olur😄

Bekle bakalim canım biraz daha durumu etiketleyiz bildirirsin canım benim

Kovmayız kız gitme bir yere 2008de bebek kokusu diye bir sitede dostluk kurduk ozamandan bu zamana hep görüşürüz bizde

Insallalh tüm yarinlar tek bir cift çizgi görmek icin

Aynen kuzum bu topikten devam edelim
Demiştim ya 2018 ağustos anneleri topigindeydim harika dostluklar kurduk kk nin en popüler konusuyduk .insallah oyle oluruz🌹🌹

Kızlar rahim filminde anestezili mi anestesiziz mi yaptırdınız anestesiziz önerdi doktorum ama daha sonra canım acır mı anestezili mi yaptırsam dedim daha sonra :KK64:
Anestezi alma bence boşuna canım adet sancisi gibi oluyor kisa bir islem agustos ayinda cekindim 🤗

Valla masallah iyi göze almış Allah verdikten sonra niye olmasın ama anne bebek acısından 35 den once olsun dıyolar ya 35 den sonra riskli gebelik o bakımdan dedim 😅
Benim annem kardeşimi 37 yasinda doğurdu..yuksek tansiyon kaldi hatıra bi o var.. ama ben ve abim hemen olmuşuz evlenir evlenmez abime kalmis doğurmuş 3 ay sonra bna kalmis gebe..kardeş im ise tekne kazintisi🤭🤭 diyeceğim her yasta olur menopoz olmadiktan sonra

Öyle tabi yaş da gıdıyo iste yine iyi bence ara olarak zaten dogana kadar 5 olcak en azından bi yıl ele kola gelir oda sonra ilk okula baslar sımdı yapmazsam ilkokula basladıgında hiç yapmam büyük konusmayım ama ara acılır 9 yaş kesin 😑
Bende öyle düşünüyorum seneye anaokuluna baslicak oğlum o aradada ben küçüğü buyutursun. İyi olur diyoruz Allah nasip ederse.

İnsallah canım uykusuzluk haraket yani zaman gectikce cocuga tahammül derecesi azalıyo bence ben kendimde onu gozlemledim 26 da hamileydim 27 yasında anne oldum 2017 dogumlu oglum var hiç durmuyo bebekken de öyleydi sımdı diyorum uykusuzluk tempo nasıl dayanmısım gece 3 lere kadar sallama falan sımdı o yüzden olsun istiyorum yaş 30 dogdu 31 zaten 2 cocuk da yeter oda oglum kadar olana kadar 35 36 olurum tmm işte üçüncü düşüncesi bile yok ikiyi de dusunmuyodum gercı de mantıklı gelmeye başladı yanlız da kalsın istemiyorum hepımız iki kardesiz
Bende aynı düşüncelerle düşündüm canim 2.yi ve eşim hep istiyordu..34 yaşındayım suan kizim 3 yasinda canı saolsun zor bi cocuk hala uyumaz mizmiz bazen kafam götürmüyor annem Kynanam fln sakin hmn 2.yapma kizim mahvolursun dediler hep cunku kizim Asiri uykusuzdu artik Ben bayılmaya baslamstim uykusuzluk tan. Kac kez dr a gttim stres ve uykusuzluk dedi sebebine. Canları saolsun ama şikayetçi degilim..Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲

X