Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı kuzum aynen kaset test icin gecikme beklenmeli bekle bakalim

Valla ne yerdeyim ne gökte...gebelik filan hayatta olmaz bu ay ondan eminim olursa adı mucize olur😄

Bekle bakalim canım biraz daha durumu etiketleyiz bildirirsin canım benim

Kovmayız kız gitme bir yere 2008de bebek kokusu diye bir sitede dostluk kurduk ozamandan bu zamana hep görüşürüz bizde

Insallalh tüm yarinlar tek bir cift çizgi görmek icin

Aynen kuzum bu topikten devam edelim
Yaaa inşallah kuzum inşallah ağzın bal yesin 💜💫🤲🏻♥️

Merhaba arkadaşlar adetim 5 gün gecikti idrar testi negatif böyle bir durumla karşılaşıp daha sonra pozitif olma ihtimali varmı?

Aslında 27 yaşta evlendim canım ama vajınusmus illetiyle geçti.1yıldır da deniyorum olmuyor Rabbimin vardır bildiği ama sabredemiyorum galibaa:KK43:
Oda sıkıntı tabi ama her sey Allah dan zamanını bekliyosun gencsınız olur Allah ın izniyle teyzem den biliyorum 3 sene yapamadı yine atlatmıssınız

teşekkür ederim inanın ne yapacağım hakkında hiçbir bilgim yok :)
Gectı mi adetiniz gününüz varsa 2 gün falan gecmesini bekleyin öyle kan verin zaten 2 gün sonra yine bakcaklar saglıklı artıs var mı diye öyle ilerliyor 6 haftalık oldu mu kalp atısı 12 haftalık oldu mu ikili tarama 16 da cinsiyet yaptırırsanız 4 lü tarama 20 li haftalar da ayrıntılı ultrason Boyle gidiyo artık telase guzel duygusal sürec Allah herkese nasip etsin bütün isteyen herkese 🤲

Gectı mi adetiniz gününüz varsa 2 gün falan gecmesini bekleyin öyle kan verin zaten 2 gün sonra yine bakcaklar saglıklı artıs var mı diye öyle ilerliyor 6 haftalık oldu mu kalp atısı 12 haftalık oldu mu ikili tarama 16 da cinsiyet yaptırırsanız 4 lü tarama 20 li haftalar da ayrıntılı ultrason Boyle gidiyo artık telase guzel duygusal sürec Allah herkese nasip etsin bütün isteyen herkese 🤲
aminnnn insallahh

X