2021 Aralık Anneleri

Evet hep aynı papyon gömlek salopet var bende istemedim öyle. Aradığımıda bulamadım bende bari basit bişey alayım dedim nostaljik yapsıb görümce hatırlat sık sık malzeme ne alyım de

Ben ilk defa molfix külot bez aldım arkasında şeffaf bant var ucu mavi o ne işe yarıyor yav çöpe atarken katlayıp yapıştırmak için falan mı? Çok yapışkanlıda değil ama

Ben ilk defa molfix külot bez aldım arkasında şeffaf bant var ucu mavi o ne işe yarıyor yav çöpe atarken katlayıp yapıştırmak için falan mı? Çok yapışkanlıda değil ama
Külot bezlerde evet yan bant yok ya o katlayıp yapıştırmak için

Kızlaaaar buralar çok ıssız kalmış eskiden ne güzeldik her detayı konuşuyorduk
Neler yapıyorsunuz
Bizde hala diş yok, yürümüyor sadece sıralıyor çoğu zaman parmak ucunda
Konuşmaya başladık duyduğu her sesi benzeterek söylüyor
Sizlerde gelişimler nasıl,
Doğum günü kutluyor musunuz

Diş hiç mi yok maşallah bizim 10 tane var 2 tane azı çıkardık bide
Yürümeyi yapar yakında bizim ki 3 aydır yürüyorda ne sürekli düşüyor o kadar çok düşüyor ki ön üst dişinin birinin köşesini kırmış bizimkinde bazen parmak ucunda yürüyor ama bu dönemde hepsi öyle
Bizim ki hiç konuşmuyor bi baba canı isterse ama abisine abba diyor bilinçli şekilde ııhhh diyerek anlatıyor istiyor.

Hiç diş yok valla
Senin kız baştan beri gelişim basamaklarını koşarak atlıyordu maşallah prensese
İdil baya baya konuşuyor anne baba dede anneanne abla abiş ver al attım Allah Allah kapat aç amin bay bay gel gel diyor bunlar aklıma gelenler daha fazlası da var
Hareket olarak bir bir gel gel baybay öpücük atma hayır demek istediğinde kafayı sağa sola sallama istediği şeyleri eliyle gösterme öp deyince öpme var
Saç ağız göz burun el ayak sorduğunda gösteriyor
İşte bizimki fiziksel olarak tembel çıktı

Maşallah İdil prensese
Bizimki öpücük at bay bay yap diyince hiç kımıldamıyor. Ama işine geleni yapıyor saklanbaç oynuyor eliyle yüzünü kapatıyor anca git gel saat takıcam kaç adım attığını saysın çünkü hiç durmuyor

Peşinde koşturmak zordur dimi
Dişi kırıldı yazmışsın şimdi farkettim geçmiş olsun

Peşinde koşturmak zordur dimi
Dişi kırıldı yazmışsın şimdi farkettim geçmiş olsun
Hemde ne zor çoğunlukta kucağımda
Evet ya bizde çok geç fark ettik. 1,5 ay önce bıyık bölgesi kesildi düştü tv ünitesine çaptı hala izi gitmedi.
Durmuyor ki pat küt dalıyor

Bence bazı insanlar abartıyor idili de erkeğe benzetiyorlar, herkes bunun arkası erkek bi tane daha doğur demeye başladı bende o yürek asla yok tabi
İdil hiç benzemiyor ki erkeğe artık sapıtıyorlar
Beraber büyürler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…