2021 Aralık Anneleri

Biz 4 ledik huzursuzluk var yine devam ediyor dişler
Bizim 6 ya da 8 olma yolunda ilerliyor. Sonunda üst ön dişlerin ucu göründü. Sanki alt yan dişler de çıkacak gibi ama emin değilim. Acayip bir düzende diş çıkarmaya devam ediyor
Buna benzer bizimkinde de hareket var ama sevinince yapmıyor. Yüzü de kıpkırmızı oluyor ne kızmak deyim ne sevinmek

Normal tepkiler en azından bizimkinin girdiği şekli bi video atabilsem çok ilginç
Bizimki el kol bacak hepsi aynı anda çırpınarak ritmik bir şekilde tabi hareketleniyor ama durmaksizin . Ağzı açık tabi bu arada hızlı hızlı nefes alma falan çok komik ve çok tatlilaaarrr

İstediği bişeyi ya da gitmek istediği yeri parmağıyla gösterip çığlık atıyor sonra sıkıyor kendini kıpkırmızı oluyor

Aynı bizimki arada bırakıyor pat popo üstü Yürütec almıştım içinde asla durmuyor.Elinden tutunca tek elle bile yürüyor.
Bizde abiden kalma vardı abisi gibi hiç sevmedi yürüteci
Büyük evi emekleme ile geziyor yorucu işle uğraşmıyor sizin yakın o zmn yürüme

Masada yemek hayal oldu bizim için . Yere seriyoruz bu sefer tüm gücüyle tepsiyi, içindekileri cekistiriyor
Yerde imkansızzzz valla masa iyidir tepsiye çıkarsa görürsünüz valla
İstediği bişeyi ya da gitmek istediği yeri parmağıyla gösterip çığlık atıyor sonra sıkıyor kendini kıpkırmızı oluyor
Sıkma olayı sizde de var yani en sempatik zamanlarındayız yaa büyüyünce bozulmasalar bari

Bizde abiden kalma vardı abisi gibi hiç sevmedi yürüteci
Büyük evi emekleme ile geziyor yorucu işle uğraşmıyor sizin yakın o zmn yürüme
İnşallah biran önce yürür.Zira akşama kadar elinden tutup gezdiriyorum.Bide tırmanma çabası elinden gelse besinini kendisi girecekAma uyumayı çok özledim gece gündüz uykusu bitik durumda.Neyse az kaldı az

Kızlar bebeklerinize biseyler yedirirken genelde uzatarak mi yoksa otururken mi veriyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…