2021 Aralık Anneleri

Yok yaa karakteri öyle bence. Sadece bağırma da değil, ağlıyor her şeye. Gözünün üstünde kaşın var desek niye dedik diye ağlar. Bizim kreş öğretmeni de sessiz uyumlu bir çocuk olarak tanımlıyo, garezi bize yavrumun

Benim bebişin dışı çıktı bugün ama iki gecedir sürekli emmek istiyor ağlayarak uyanıyor sanırım canı acıyor genel durumu iyi ama calpol versemmi ki ağrısını almasi için yoksa akisinami bıraksam ne zaman gecerki ağrısı tam çıkmamış ucu görünüyor

Diyorum ama kız beni istiyor bana bakıl ağlıyor hani kızlar babacı olurdu
Yaaa şansa bak
Bizimki karşımda beni görünce öyle heyecanlanıyor ki dayanamıyorum öyle bakıp gülünce Ama kucağımda yüzüme bakmıyor. Karşıdan daha güzelim ellaaaam
Benim oğlan çok severdi hala oyle ama kız kedi gibi sudan kaçıyor musluk açıldığı an boynuma sarılıyor
Su sesinden ürküyor olabilir mi? Suyunu kovaya alıyorsundur gerci ama ilgisini çekecek oyuncak falan versen belki hoşuna gider.
Şuan çiçeğin yaprağını katletti az sonra tadına bakmak isteyecek
Ya bu çiçekler ne çekiyor bebelerin elinden Balkonda kırmızı çiçeklerim var her geçişte bi tane yakalıyor. Ne ara eline geçiriyor ben de şaşırıyorum yazık çiçeklere
Ay çok sesli konuşanları da hiç sevmem karakteri öyle değildir inşallah Anaokulu öncesi daha iyiydi benim kızım ya bu öğretmen hiç yaramadı kızıma
Anneye oluyor zaten nazları. Bazı dönemler öyle herseye ağlıyorlar o da geçecek
Maşallah bebişeee saçları kestirdiniz mi o kadar mı uzadı Bana arada kestireyim diye geliyorlar ama kıyamıyorumda napsam bilemedim.
Biz geçen ay kesmiştik. Saç kesme günleri varmış ona uygun günde kestik çok çabuk uzadı. Ondan mı bilmiyorum tabi ama.
Ben genel durumu iyi olunca ilaç verme taraftarı değilim ama sen bilirsin canım. Patlayınca rahatlıyorlar inşallah çabuk atlatır.
Bitter calpolcü simdi gelse ver derdi ama uyuyordur kesin

Keşke olmasa hiçbir bebeğin canı acimasin,yanmasın .
Aşırı hareketliler Allah yardımcımız olsun

O an oyuncak falan hiç bise gözü görmüyor boynuma asiliyor tek banyo yaptırmam mümkün değil ben kulağını tutuyorum eşim su döküyor o su kafasına geldiği an kıyameti koparıyor elimde tasla suyla oynasın diye baya bekledim asla elini bile degdirmiyorbu arada bizimki sadece cicek degil bizim gozumuz sacimiz eline ne gelirse cekiyor ben zaten yarali yarali geziyorum yuzum hanfendinin tirnak izleriyle dolu esiminde dudaginin ustunu cizmis

Biz geçen ay kesmiştik. Saç kesme günleri varmış ona uygun günde kestik çok çabuk uzadı. Ondan mı bilmiyorum tabi ama.
Baya traş ettirmeyi düşünüyorum ama ucundan değil uzamasın hemen traş ettirceksem yada erkek çocuğu ama biraz hepsi uzasada öyle mi kestirsem diyorum saçlarını hatıra olarak saklarım aklımda fikirde var onun için

y çok sesli konuşanları da hiç sevmem karakteri öyle değildir inşallah Anaokulu öncesi daha iyiydi benim kızım ya bu öğretmen hiç yaramadı
İstese sakin sakin güzelce konuşabilşyor ama bağırıp beni deli etmek varken neden öyle yapsın ayy öğretmen çok önemli, hep iyilerle karşılaşsınlar inşallah.
Evet faydası oluyor.
Ben genel durumu iyi olunca ilaç verme taraftarı değilim ama sen bilirsin canım. Patlayınca rahatlıyorlar inşallah çabuk atlatır.
Bence de diş çıkarma kendi sürecinde gitmeli. İlaç yerine damağını kaşıyanilecği soğuk bişeylet vermek daha mantıklı geliyor.

Yaa ama hiç durmuyor çok ağlıyor veriyorum verin calpol baş tacı

Havalar sıcakken kestir Bnce
Bn bile kızın saçını geçen ay sıfır yaptım çünkü bölgesel dökülme çoktu bari hepsi bi çıksın dedim uzamaya başladı bile

Bundan canım benim termos 6 saate kadar sıcak yada soğuk tutma özelliği varmış bozulmaz heralde yaa
Bozulmaz canım ben geçen kavanozla çorbayı termos çantalar varya onda unutmuşum bir gece kaldı icinde sabah bakıyım dedim bozulmamisti onda bile bozulmamissa termosta hiç bişey olmaz

Bezelyelerini ağzına atacak diye ödüm koptu bide tuttuğunu zor alıyorum elinden kuvvetlide
Bir bebek eliyle bir yılanı bogabilecek güçte oluyormuş
ver calpolu rahatlasın kuzu B BitterCikilata ile biz calpolcuyuz valla
saç kesme günleri de neymiş hiç duymamıştım
Anaokulunda mecburen yüksek sesle konuşmak zorunda kalıyor hem çocuklar hem öğretmenleri birbirlerini duymak için Benim kızda öyle normalde sessiz ama okulda kursta mecbur bağırıyor
Yaa ama hiç durmuyor çok ağlıyor veriyorum verin calpol baş tacı
Ahaha demedim mi

Bn bile kızın saçını geçen ay sıfır yaptım çünkü bölgesel dökülme çoktu bari hepsi bi çıksın dedim uzamaya başladı bile
Nasıl kıydın yaaa eşimde diyor kestirelim diye ama ben kiyamiyorum bizimkinin saçı doğuştan bi tarafında daha uzun Şuayip tiplemesi gibi geziyor bir yaş dogumgununden sonra kestircem ben

Nasıl kıydın yaaa eşimde diyor kestirelim diye ama ben kiyamiyorum bizimkinin saçı doğuştan bi tarafında daha uzun Şuayip tiplemesi gibi geziyor bir yaş dogumgununden sonra kestircem ben
Zor oldu ama kıydım uzamaya başladı bile kışa uzamış olur
kız kuaföre götürdüm bide oturdu sandalyeye kestirdik
yaşına inşallah uzar
10 günlükken kestik eşim az kesti sıfır yapsaydı keşke şimdiye doğru düzgün uzardı

Ateş fln olmadan vermeyeyim o zaman teşekkürler

Çok terliyo o yüzden bende istiyorum ama bebek saçı kıyamıyorum kız olsaydı demek hiç kıyamıcaktım iyi yapmışsın yazık onlarada bu sıcakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…