2021 Aralık Anneleri

O konuda ben sadece şunu anlamadım
O kadar birbirlerinin özel hayatlarına nasıl müdahale etmişler nasıl öğrenmişler kim kimle kimin dedikodusunu yapmış
Merve yi tam anlamadım çünkü bu grup dışında başka yerlerde de yazismis polemik olmuş ama birgunesdoguyor pisi pisine gitti bencede
O sağdan Soldan okuduğunu mişli dille yazdı yanlış anlaşıldı sanırım

Hayir israrla hala cevap bekliyorum gorulmedi heralde..

Merve de bişey yazmamıştı ki aslında uygun bi üslupla yanlış anlaşılmayı açıkladı
Birgünesdoğuyor da yanlış anlaşıldığını söyleyip özür diledi
Ne oldu ne bitti anlamadık burada kendi halimizdeydik
Fazla ciddiye alınmaması gereken bi mecra bence zaten neden şafak operasyonu gibi kızlar silindi gitti anlamadık, bu kadar tat kaçmasına gerek yoktu
K Kazen öğrenebilir miyiz artık?

Teşekkürler bunlardan var bende de

K Kazen ++1

+1

Kesinlikle katılıyorum

Biz bir yılı aşkındır buradayız bebeklerimiz daha anne karnına yeni düşmüşken beta hcg hormonlarından tutun ek gıda serüvenine kadar bu grupta beraber geldik haliyle aramızda duygusal bir bağ oluştu kızların kaybolmasına üzüldüm ,çok fazla yazmıyor olsamda düzenli gruba girer kızlar neler konuşmuşlar bebişleri ne durumda okurum ve bu grupta bir kez olsun dedikodu dönmedi aksine bebeklerimizle alakalı o kadar bilgi akışı vardı ki kadınlar kulübünün amacı bu ise eğer başta çeken gruplardan biriydi ,ben yıllardır ne zaman başım sıkışsa kadınlar kulübüne bakan biriyim ve size de ayrıca teşekkür ederim bizleri böyle ortak payda birleştirdiğiniz için , yazışmaları dışarıdan izleyen bir göz olarak ortada yanlış anlaşılma çok fazla var siz de sinirlenmekte haklısınız tabi ki ama böylesine güzel ve profesyonel bir sayfanın yöneticisi olarak yanlış anlaşılmalar yüzünden hakaret ile birlikte kesin hüküm vermek yakışmadı mutlaka kişilere savunma hakkı verilmeliydi ceza verilecekse de uzaklaştırma şeklinde olmalıydı ki kişi hatasını bilerek dönsün,lütfen kararınızı tekrar gözden geçiriniz K Kazen

+1ve butun sureci size tane tane izah edebilirim yanlis anlasilmanin ötesinde hic bir sey yok..4477 sayfa yazi olmus bu grupta biz daha hic kimse hakkinda konusmadik.. o olayda keske basimiza hic gelmeseydi enerjimiz düstu gunlerdir hevesle okuduklarimiza giremez olduk...hatta o gunde burada dedikodudan ne kadar anlamadigimizi yapamadigimizi yazmistik bunun uzerine gulmustuk birbirimize gercekten anlamiyormusuz bizden uzak olsun..ve gercekten biz tanimadan birbirimize cok baglandik bebeklerimiz 6 7 aylik butun tecrubesizligimizi burda giderdik ve bu surecte birbirimize daha cok ihtiyacimiz var..iki gun once cocuklarimiza okumayi ogretecegimden bahsettim ya ben 5 6 yil sonrasini hayal etmisken burda sonu boyle olmamali..

Ben de çok aktif olamasam da durumdan haberdar oldum bu grupta herkes bildiğini birbiriyle paylaştı ama annelik yolunda doğru bildiklerinden başka bişey değildi bu paylaşılalar çok emek verildi bu sayfaya özellikle kurucusu olan arkadaşımız Merve herkesi tek tek kaydetti emek etti grubun devamlılığı açısından herkes birlik oldu umarım her şey eskisi gibi olur sanal bi sayfa da olsa hepimizin bu sayfada hissettiği huzuru tekrar istiyoruz şu an hepimiz huzursuzuz

Benimki de oyle muz şeftali falan yiyor ama diğer şeyleri asla yemiyor
Bizimki meyve de yemiyor
Benimki de doymuyor bence ek gıdaya girdiğimizden beri hiç kg almadı bu ay güzel kg aldırabilen var mı acaba ?
Biz hastane süreçleri geçirdik o dönem aldığı kiloyu geri verdi. Simdi de sabitlendi sanki büyümüyor minicik

Bizimki meyve de yemiyor

Biz hastane süreçleri geçirdik o dönem aldığı kiloyu geri verdi. Simdi de sabitlendi sanki büyümüyor minicik
Benim ki de meyve yoğurt hiç birşey yemiyor canım boyu uzamış ama kg su sabit kaldı 2 aydır , aslında iştahlı da bir bebek ama anne sütüne karşı öyle, ek gıdayı istemiyor inşallah diştendir diyorum Allah tan kg su bayağı önden gidiyordu 2 aydır almamasını takmıyorum o yüzden ama ilerisi için bu durumu düzeltmem lazım

Yaa kizlar benim bebegim ek gida hala almiyor ben napacagim boyle suya alistirdim bide havuclu brokoli corbasi...sivi seylerde bi kac kasik yani...ama puturluyse asla yemiyor ben napacagim mesela yumurta sarisi veriyorum almiyor pureleri almiyot her seyin puresini yaptim yok...ya corba kadar coook sivi olacak ve icinde hic putur olmayacak yada yemiyor var mi durumu ayni olan onerisi olan

Sulu yapıp biberonla içiyorsa öyle tattır
Nasıl yiyorsa yesin yeter ki

Biberon asla almiyor canim ya suyu bardaktan iciyor döke döke yutkunma sesinden herhalde agzina gitmistir diyorum diger sulu seyleride kasikla
Kaşık reddi olabiliyormuş bana da arkadaşım bardakla içir demişti öyle belki sever. Valla bizde zar zor iki kaşık ağzına döküyorum dışardan sesimizi duyan evde ne oluyor der

Yumurta sarisi kuru geliyor olabilir yulafla sulandirsan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…