2021 Aralık Anneleri

Ben olaylara o kadar Fransız kaldım ki o gün birkaç alıntı yaptım anlamayışım üzerine sonra yine yazamadım zaman aşımına uğradı Tekrar baktığımda olaylar çok bambaşka yere gitmişti. İki arkadaşımız da bu topicte okuduğum şeylerde hiç kötü bir yorum yapmadılar. Ben de sadece buraya yazan biriyim çok ender de konuları okuduğum oluyor. Ama bizim grup hiç haddi aşan insanların olduğu bir topluluk değil. Tamamen bu platformdan gönderilecek kadar ne yaptılar Ben de anlamadım. Burası dışında başka yerde ne olup bitiyor hiç bilmiyorum da umarım herkes gelir ben de üzülürüm açıkçası gönderilen olursa

Ben hiç kullanmadım doğumdan sonra ama ihtiyacım var. Bunu almayı düşünüyorum yorumları da iyi emzirenler çok memnun kalmış hesabına gelirse senin de diye atıyorum.

Ya ben alayım dedim firsat olmadi hiç zaten kilom düşüyor iyice Saç dökülmem azaldı ama kendi kendine. Bana iştah açıp kilo yapacak bisey lazım ayıptır söylemesi
Maşallah diyim decavit kullanıyordum sen günde 2 iç kilo yapsın
Bn 1 tane kullanıyordum

7. Aydan itibaren bebeğinizin uyku saatlerinde değişiklik oldu mu hanımlar , biz 7 7buçuk gibi yatırıyoruz sabah 4 ten sonra bıraksam kalkacak

Ya kızlar bişey dikkatimi çekti oğlumun damağında. Üst sol dişi cıktı onun yanıda şiş mi yarık mı tam anlamayamadım ama ikisinin ortasında işaretlediğim iltihap görüntülü yer var damak iltihap kapmış olabilir mi?

Eklentiler

• F2112855-DEFB-4395-BDA6-ABE42672935C.jpeg
    16,3 KB · Görüntüleme: 75
Ah dostlar dostlaarr bu çocuğun uykuları haram oldu geceleri
Uyanıp ağlıyor
Bir uykusuzluğa daha tahammülüm kalmamıştır
Geceleri 5+3+2 saat deliksiz uyuyan bi bebeydi bu ya ne zaman bu hale geldik
3 aylıken 7 saat uyanmadı diye vicdan azabından ölmüştüm ah günler
Artık sadece kucakta pışpışlanıp yatmaya alıştı gece ağlayınca da ayakta geziyoruz mecburen bigün odada gözüm kapalı virajı alamayıp yere toslayacağız

Bizde de çok gece ağlaması 2 gün önce gece 2 de uyandı 4,5 da yattı.
Bizimkinin sorunu kaka yapamama nasıl geçicek bilmiyorum
O kadar meme emmişti ki memeyi ağzına alınca midesi bulanıyordu
Uyku eğitiminiz nasıl geçti işe yaradı inşallah

Bence geceleri mama verip deneyebilirsin.Bizim doktor gece 12 de pirinç ünlü mama yazmıştı.Ben mamasina ekliyorum sabaha 6 ya kadar uyanmıyor.Artik anne sutu yetmiyor çok hareketliler.

Bence geceleri mama verip deneyebilirsin.Bizim doktor gece 12 de pirinç ünlü mama yazmıştı.Ben mamasina ekliyorum sabaha 6 ya kadar uyanmıyor.Artik anne sutu yetmiyor çok hareketliler.
Bnde 1 haftadır kaşık maması vermeye çalışıyorum ama zar zor 2-3 kaşık yiyor

Sanırım burclarindan benim ki emmek istiyo iki çekiyor süt gelmeden bırakıyor.Donup dolaşıp tekrar emiyor oyuncak misali.Uzun süredir etkin emmedigi için sütüm bitme noktasinda.Aman sağlık olsun emdiği kadar yeter diyorum kendisi bırakana kadar devam

Bnde öyle gece sık uyandıkça meme veriyorum bazen emmiyor derdini bi çözsem gündüz uyumaması tolere ediliyorda gece çok kötü oluyor.
Bazen emiyor tekrar ısrar edince midesini bulandırıyor

Yaa klozete tutuyor musun belki öyle kolay yapar
Ya uyku eğitimi güzel oldu aslında daha bitirmedik ama şu an biraz kucağımda mayıştırıyorum sonra yatağa yatırıyorum pışpışla biraz döne döne uyuyor
Ama gece uyanmalarına anlam veremiyorum ya uzun süre uyanık kalmıyor uyuyor hemen de işte olan bizim uykulara oluyor

Ya onu da denedim valla akşamları muhallebi yediriyorum pirinç unlu irmikli üstüne emziriyorum ama bana mısın demiyor

Denedim onu farklı ortam geliyor etrafa bakınıp ellemek istiyor Bnde bezliyken kucağımda tutuyorum.
Bizim uykuya geçiş çok zor oluyor emzikte kullanmıyor
Bu gece bi baktım biri beni çekiştiriyor uyanmış Bnm üstüne atlamaya çalışırken yakaladım kızda deli cesareti var heryere tırmanma iyi erkek olmamış tavana asılırdı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…