2021 Aralık Anneleri

Yaa ben bugun agladim yetemiyorum artik diye vallahi oturdum agladim yardimci abla gelmedi temizligin hepsi bana kaldi oda hakli bayrama gidiyormus o bi sorun oldu, sonra bari kuafor isim bugun bitsin dedim arabada beyfendi arkada tek olunca cildirdi kaza yapacaktim cok korktum o anda sonra eve geldim oturdum agladim bi guzel sonrada kendimi teselli ettim camasir katlayip utu yaparak bu arada gercekten 5 saniye yanindan ayrilmama izin vermiyor nasil bi aglama, 7.ay baglanma ayiymis baglancagi kisiyi secip sosyal cevresini sinirlandiriyormus cok tepene alma annesi daha fazla baglanirsa yandin bide ben eşimin isini tatil yeri gibi gordugunu hissetmeye basladim adam ilk aylar ogle aralari kosarak eve geliyordu bebegi gorecem diye simdi nerdeyse 5 yerine 6da gelmeye calisiyor

Bezelyeyi nasil yaptin? Buzlukta var yarin yapayim bari
Aynı senin tarifler gibi Soğan sarımsak ,enginar havuç ve bezelyeyi su, zeytinyağ ile az su da çektirdim bi küp et suyu attım içine en son ezip verdim enginar koymadığım zaman kırmızın biberin içini rendeliyorum o da lezzet veriyor sevdi gibi

İki çocukla aynı şeyi kat be kat yaşıyorum nereye koşturucamı şaşırıyorum 1 dk kendim için oturduğum an yok uzanıp boş boş tavana bakmayı özledim yarım gün bakıcı ablamız gelmesine rağmen bu böyle şimdi uzun yola gidicez onun da stresi oluştu midemde bişey oturuyor sanki ben de ağlasam geçer mi Ütü falan yapamam ama

Bende ya bakmayin guluyorum ama vallahi bos bos oturup sıkılmak istiyorum yaaa en son ne zaman bos durmaktan sıkıldım unuttum, psikolojimiz bozulacak 3 gun iyi 4 gun kotu yuvarlanip gidiyoruz tek hayalim 2 3 yasina gelse diyorum her sey guzellesir mi

Bugün benim için de ekstra zordu ben de en sonunda akşam oturup ağlayabildim
Gündüz bir ara sinirim bozuldu gözlerim doldu gözlerimi kapattım elimle sakinleşmek için
Cee oynuyoruz sandı ay bi gülmeye başladım iyice kafa gitti geçmiş olsun
Valla babalar bi yerden sonra öyle oluyor galiba ya benim eski patronum da saat hesabı yapardı oyalana oyalana giderdi
Araba konusunda da ben de bi kere yalnız yola çıkma gafletinde bulundum 10 dk kıyamet koptu bir daha tövbee

Ütü yorgunluğunu ve öfkeni katlar benimkiler de dağ oldu asla umrumda değil evi temiz tutmak tek derdim
İki çocukla düşünemiyorum halini gerçekten Allah kolaylık versin
Ben her kriz anında eşime sakın beni ilerde ikna etme diyorum
Şimdi zor ama ilerde 2 çocuk çok daha güzel olur bence kardeş olurlar
Becerebileceğimi bilsem ben de isterdim oğluma kardeş ama fıtrat meselesi

7.ay baglanma ayiymis baglancagi kisiyi secip sosyal cevresini sinirlandiriyormus cok tepene alma annesi daha fazla baglanirsa yandin
Bu arada bunun için sanırım artık çok geç
Aslında gündüz babasını görünce de kelebek gibi çırpınıyor kucağına gidiyor ona da düşkün ama sanırım uykuyu benimle bağdaştırdı
Eşime bugün sen uyutur musun dedim çok halsizdim amanınn içerde kıyametler koptu gittim kucağıma aldığım an sustu içini çeke çeke omzuma yattı oğluşum
Ay içim gitti artık iki elim kanda da olsa başkasına uyutmam

Yaaaaa ben bile mest oldum okurken icim fitti bi yandan kotu yorucu ama bi yandan harika yaaa

Ben bugün dişini kaşır diye ağzına ekşi elma sürtuyodum. Bi de sevecek mi suratı nasıp olacak merakı tabi. Büyükçe bi parça kopardı aha dedim s.ctık. ağzıni asla açıp göremedim. Neyse öğürme refleksi iyi ki var tam öğürürken ters çevirdim kustu biraz çıktı elma. Bence teknik olarak yutabilirdi ama o kadar büyük parça vermedim hiç yiyemez diye. Allah korusun tüm yavrularımızı

Bu ayağa kalkmaları napçaz hayır titriyor dötü başı haberi yok ama da çabası son gaz devam
Hemde ne titreme ya bugün saçımı tutup kalkmaya çalışıyor suratını vurdu kafama o an Bn saçın acısı o kafasının sustu yine aynı yerden devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…