2021 Aralık Anneleri

Merhaba tecrübeli anneler😊 mayıs annelerinden geliyorum bebegime rota aşısı yaptiricam ama 2 tip varmış siz hangisini tercih ettiniz? Doktor bize birakti, perşembe günü 2 aylik aşılarını olacak onunla beraber rotayı da yaptirsak fazla mi gelir acaba emin olamadim
3. Ve 5. Ayda yaptırdık biz o aylar aşı olmadığı ıcın drumuz bebeği yormamak adına öyle önerdi

Bu arada bizimki de uykusunda gel gel yapiyor, elini havaya kaldirip ozgurluk heykeli gibi oyle kaliyor 😂
Gece hic pozisyon degistirmiyordu ama dun gece aglayip ortaligi yikmak suretiyle deneye yanila yuz ustu yatmak istedigini anladim ve cevirince sustu😶 aslinda donebiliyor ama neden kendi pozisyon degistirmiyor anlamadim😴

Kizlar benim bebegim uzanirken bana bakiyor kahkahalar atiyor surekli gulduruyorum oynatiyorum goz temasi kuruyor oyle zamanlarda...ama diyelim disari ciktik babasinjn kucaginda yada pusette ben konusuyorum baksin diye asla bakmiyor onune geciyorum bilerek basini diger tarafa ceviriyor cevirdigi tarafa geciyorum tekrar olmadigim tarafa ceviriyor yani bunu bazen yapiyor ama yinede dusundurdu beni sizde var mi boyle bisey normal mi

Kizlar benim bebegim uzanirken bana bakiyor kahkahalar atiyor surekli gulduruyorum oynatiyorum goz temasi kuruyor oyle zamanlarda...ama diyelim disari ciktik babasinjn kucaginda yada pusette ben konusuyorum baksin diye asla bakmiyor onune geciyorum bilerek basini diger tarafa ceviriyor cevirdigi tarafa geciyorum tekrar olmadigim tarafa ceviriyor yani bunu bazen yapiyor ama yinede dusundurdu beni sizde var mi boyle bisey normal mi
Dışarda ilgisini başka bişey çekiyordur ondan bakmıyordur
Göz muayenesine götürmüşmüydün

Benimki de yapıyor canım, korkacak bişey yok

X