2021 Aralık Anneleri

Emziriyosanız onda etki edebilir diye biliyorum. Eşimde de kardeşinde de var suan bir sorun yaşamıyolar eşim emememiş ama kardeşi emebilmiş.
Bibeberon ve emzik almadi emmede de ilk başlarda sorun çıkardı sonra alıştı şuan bi problem yok biberonu ememiyor hala ama sorun etmiyorum konuşma konusu kafama takiliyor

Bu cocuk hep pattis kabak havuc fasulye mi yiyecek👀 yarin ne yemek yapicaksiniz gunun menulerini fisekleyin bebisler☄️
Tatlı patates var ya onu vericem ya da semizotu yemeği yapıcam karar veremedim senin yazdıklarına ekstra olarak enginar bezelye verdim gerisi aynı gidiyor 😁

Dil altı dediğin dil bağı mı? Eğer öyleyse benim bir akrabamın oğlunda (8 yaşında) var, biraz konuşma problemi yaşıyor. Şöyle problem mesela küçük çocuklar s yerine ş der , r yerine l der ya, o şekilde bir sorunu var. Büyüdükçe kendiliğinden geçer mi bilmiyorum
Evet canm dilbagi doktor keselim derse kestirecem acı çekmesini de istemiyorum ama bakalım sorun olmaz denilirse işlem yaptirmam

Kızlar merhabalar hepinize,kızım aşırı hareketli bir bebek yalnız son 3 gündür gece yatagindan kalkmaya çalışıyor,kalkmayı beceremeyince de yatağın içine yüz üstü dönüyor da dönüyor gözleri kapalı halde resmen uyurgezer gibi 😑ama ne uyku kaldi ne bişey ,normal mi yani sürekli kalkmaya çalışıyor ağzında emziği homurdanarak

Yine bakış açımla oynuyosun bana rahat mı batıyo acaba cok mu sey istiyorum ki gece zırt pırt uyanmamasını isteyerek😁 ama sen eğitimi tamamlayınca kııızzzlar bebeğimi beşiğine koyuyorum kendi kendine küt diye uyuyor artık diye bişe yazarsanda kalpten giderim🤣
Hayır canım niye çok şey isteyesin gece zırt pırt uyanması çok sinir bozucu 😂
Ben sadece son zamanlarda böyle olmasına alıştım diş çıkarıyor ondan mı yoksa bunu huy mu edindi bilemiyorum
İkimizin de uyku kalitesi yerle bir
Bak benim bu saatte ayakta ne işim var 😂
Dün 19.30da bayıldı uyudu 4.30da yatağından benle konuşuyordu ancak uyuttum benim uykum kaçtı 😂

Valla ben korundum canım çok sağlam ama adetim 13 gündür gelmiyor beta verdim şükür hamile değilmişim ama psikolojisi bile cidden zor
Bazen geç geliyor ama bnm hep 1 hafta 10 gün geç geldi
Beta da bişey çıkmadıysa içini ferah tut bu ar çok memedeyse ondan olabilir

Bayram için uzun yol yapacak anneler var mıığğ? Ben bi 15-16 saatlik yol yapacağım tabi bebeyle artık kaç saat olur o yol hiç bilmiyorum. Daha önce 4 saatlik yola çıktık ama bu yol gözümü çok korkutuyor haliyle 😁
Bizim de 6-7 saatlik bir yolumuz var, bilmiyorum artık nasıl olur 😅

Kızlar merhabalar hepinize,kızım aşırı hareketli bir bebek yalnız son 3 gündür gece yatagindan kalkmaya çalışıyor,kalkmayı beceremeyince de yatağın içine yüz üstü dönüyor da dönüyor gözleri kapalı halde resmen uyurgezer gibi 😑ama ne uyku kaldi ne bişey ,normal mi yani sürekli kalkmaya çalışıyor ağzında emziği homurdanarak
Bnm ki geve acıkınca gözler kapalı kalkıp oturuyor 😑 kabız mı ya atak ya diş

Tam da bahsettiğin şeyler ve fazlasını yaşıyoruz gözleri kapalı karanlıkta bi sağa sola atıyor kendini kalkmaya emeklemeye çalışıyor 2 saat durmadan geceleri böyle bişeye bağlıyor son bi haftadır uykular düzensiz gece uyanmaları aşırı fazla dönemseldir diye düşünmek istiyorum

Bayram için uzun yol yapacak anneler var mıığğ? Ben bi 15-16 saatlik yol yapacağım tabi bebeyle artık kaç saat olur o yol hiç bilmiyorum. Daha önce 4 saatlik yola çıktık ama bu yol gözümü çok korkutuyor haliyle 😁
1 ay önce 8 saatlik yol geldik sorun çıkmadı inşallah sende çıkmaz

Bibeberon ve emzik almadi emmede de ilk başlarda sorun çıkardı sonra alıştı şuan bi problem yok biberonu ememiyor hala ama sorun etmiyorum konuşma konusu kafama takiliyor
Bence en sağlıklısı büyümeden işlemi yaptırmak sonuçta rahatlatcaktır illaki birde konuşmayıda etkilerse ilerde yaptırsanızda konuşma şekli alışkanlığa dönmüş olabilir.

Hayır canım niye çok şey isteyesin gece zırt pırt uyanması çok sinir bozucu 😂
Ben sadece son zamanlarda böyle olmasına alıştım diş çıkarıyor ondan mı yoksa bunu huy mu edindi bilemiyorum
İkimizin de uyku kalitesi yerle bir
Bak benim bu saatte ayakta ne işim var 😂
Dün 19.30da bayıldı uyudu 4.30da yatağından benle konuşuyordu ancak uyuttum benim uykum kaçtı 😂
Valla diş mi huy mu atak mı mevsim geçişi mi derkennn bunlar gelicek 10 yaşına inşallah ozamana düzeliriz 🤣 ağlayarak uyuyo diye canım kocam ver emziği ver emziği beynimi yiyor ya onada geriliyorum evde gerilim hakim🤣

Bnm ki geve acıkınca gözler kapalı kalkıp oturuyor 😑 kabız mı ya atak ya diş
Ay bilmiyorum bitter son 4 gündür asla uyumuyor aslaaa 1 saat bile zor gece ya niye böyle oldu bilmiyorum çocuk emeklemeye başladı yataktan kalkmak istiyor ama gözleri kapalı sürekli bir huzursuz ses çıkarma bugün Dr a goturecem yine 😑😑 ne ben uyudum ne o . Birde 3 gecedir mama da almiyo bu kalkma durumu olduktan sonra

Son düzenleme:
Tam da bahsettiğin şeyler ve fazlasını yaşıyoruz gözleri kapalı karanlıkta bi sağa sola atıyor kendini kalkmaya emeklemeye çalışıyor 2 saat durmadan geceleri böyle bişeye bağlıyor son bi haftadır uykular düzensiz gece uyanmaları aşırı fazla dönemseldir diye düşünmek istiyorum
Aynılarını yaşıyorum 😑 gözleri kapalı sürekli ayakları bir sağ bir sol ,yetmeyince yataktan kalkmaya çalışıyor yatağa gömülüyor filan buara emeklemeye çıktı yatakta emeklemeye calisiyo gözler kapalı halde 😬 hiç böyle değildi çok hareketli en başından beri ama bu kadar çok fazla yoruyor insanı gece uykusu 0 gündüz 1 saat uyuyabiliyosak şükür secdesi . bilmiyorum acaba diş mi yoksa bir yeri mi agiriyor

Ay bilmiyorum bitter son 4 gündür asla uyumuyor aslaaa 1 saat bile zor gece ya niye böyle oldu bilmiyorum çocuk emeklemeye başladı yataktan kalkmak istiyor ama gözleri kapalı sürekli bir huzursuz ses çıkarma bugün Dr a goturecem yine 😑😑 ne ben uyumuşum ne o . Birde 3 gecedir mama da almiyo bu kalkma durumu olduktan sonra
Bebekler emekleme yürüme gibi şeyleri öğrenince geceleride sürekli tekrarlama isteği oluyomuş adapte olana kadar uykularını bozuyomuş bi kaç ay önce biyerde okudum ama nerde bilmiyorum adaptasyon süreci gibi birşeymiş üçünüzünde ortak yanı kalkma isteği olunca aklıma geldi B BitterCikilata M Mevsim hep bahar AyGibii AyGibii

Ay bilmiyorum bitter son 4 gündür asla uyumuyor aslaaa 1 saat bile zor gece ya niye böyle oldu bilmiyorum çocuk emeklemeye başladı yataktan kalkmak istiyor ama gözleri kapalı sürekli bir huzursuz ses çıkarma bugün Dr a goturecem yine 😑😑 ne ben uyudum ne o . Birde 3 gecedir mama da almiyo bu kalkma durumu olduktan sonra
Bizim ki idrar yolu enfeksiyonu olmuştu ondan dedi dr sende bi baktır olmadı
Çok zor valla gece gündüz berbat oluyor

X