2021 Aralık Anneleri

Hayırlısı olsun benım. Doktorum da ol dedı olucam defım ama eczacı ıcıme kurt düşürdü

Kızlar bu üçüncü hamılelıgım ülkünde çok krem kullandım vok şükür çatlak olmadı 2. De hıcbısey kullanmadım yıne olmadı çatlak bunda be yapmalıyım ıkısınde çatlamadıysa bundada olmaz dıye düşünüyorum ama

Bence olmadıysa olmaz daha.

Hayırlısı olsun benım. Doktorum da ol dedı olucam defım ama eczacı ıcıme kurt düşürdü
Ben dün doktora gittim tetanoz aşısını soruyorum adam bana covit ol önce dedi hiç bekleme dedi ben covit iki doz oldum zaten dedim tetanoz ile arasında 15gun olsun dedi
O sırada içeri baska bir hamile ve eşi daldı doktor sinirlendi bu sekilde girilmez pandemi var sıranızi bekleyin insanları riske atmayın dedi eşleri içeri almıyor ayrıca
Pandemi bitmiş gibi davraniyirsunuz yogunbakimda yatan kaç gebem var şuanda dedi bayagi söylendi...aşıyı sürekli söylüyor olun diye Allahımà sığındım oldum ben

Hamile kıyafetleri ne kadar pahalı ya zaten rahat olmayan şeyler çogu çirkin insan ne giyeceğini şaşıırıyor bide sürekli bi kilo alımı olunca hele lohusa pijamaları

Ahhh gerçekten covıt olmak daha büyük tehlıke rabbım yardımcımız olsun

Hamile kıyafetleri ne kadar pahalı ya zaten rahat olmayan şeyler çogu çirkin insan ne giyeceğini şaşıırıyor bide sürekli bi kilo alımı olunca hele lohusa pijamaları
Aynen yaaa bende hiç sevmiyorum hamile kıyafeti hele pantolonlar bu sıcakta zulüm resmen

sımdılık kıyafetlerim oluyor yenı yenı pantolonlar rahatsız etmeye başladı bı ıkı tane hamıle pantolonundan başka bısey almayı düşünmüyorum. Bırde hastane ıcın bı takım pıjama alırım en fazla sonra basa bela oluyorlar

Benimki her gidisimle once tansiyon sonra kilo bakiyor ama kan degerlerime hic bakmadi mesela ben de onu merak ediyorum te 12. Haftada bakmisti kanima. Demiri vs kana bakarak mi veriyorlar?
kilo konusuna gelince dikkat ediyorsan otomatik almiyorsun zaten, ben sadece karbonhidrati kestim mesela tek yaptigim bu oldu. Dun baya gazim varmis bugun tekrar tartildim, 1 kg almisim 2 degilmis cok sukur

Bana kan idrar yapıyo ya demir hapını da ona göre vermiştir.
Dikkat etmiyorum kilo konusuna da neyse linçlenecem.

Evet maalesef iki pantolon aldım değişim için bekliyor çok berbst bi kesim var evdeki bollarla idare ediyorum

Ben normal doğumcu olurşar diye biraz korkumdan gidemedim
Ayakalrini sicak tut canim gece cam acik falan yattiysan o da yapabilir
Bak o da olabilir
Ama geçti şimdi
Belki de gazdı
24 Kilo aldım 7 gitti sezeryanla bir yılda hepsi gitti iki ay diyetisyene gitmiştim şimdi hedefim 15i geçmemek dinimiz cok amin
Allah kabul etsin kardeş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…