2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benmde sonucumda < 2.00 yazıyor

Veeee geldik. Kesemizi gördük çok sukur. 2 embriyoydu biri gelısmemıs gelısmesı de mucıze olur bu saattem sonra ddıler. Digerı saglıklı cok sukur hersey yolunda sımdılık. 2 hafta sonra kalp atısı.
Canım çok sevindim adına Rabbim sağlımla devam ettirsin kucağına aldırsın. Amin transfern ne zaman olmuştu senin ve keseyi görmeye transfer olduğun yere mi gittin devlete falan mı onu merak ettim bi de. Ben de 6 sında gidicem istanbulda yaptrdık manisada oturuyorm burada devam edicem devlt hastanesne mi gitsem başka ilçeye özele mi gitsem hala karar veremedm de

Veeee geldik. Kesemizi gördük çok sukur. 2 embriyoydu biri gelısmemıs gelısmesı de mucıze olur bu saattem sonra ddıler. Digerı saglıklı cok sukur hersey yolunda sımdılık. 2 hafta sonra kalp atısı.
Sağlıkla devam etsin canım benim. Keseyi görünce insan bir rahatlıyor darısı kalp atışına inşaallah.

Hayırlı olsun canım güzel güzel kalp atışlarını da duyalım inşaallah

Benım 10 agustosta transfer oldu. Ist bahcecıde oldu ama okul açıldıgından oraya gjtmem sıkıntı olacaktı. Ben kocaelide yım burda özele gıttım medıkal parka. Bıldıgım bır doktordu. O muayene ederken vıdeo cektık ayrıntılı anlattı bahcecı dekı doktoruma vıdeoyu gonderdık

Benimde 9 Ağustos transfer kalp atışı için 7 Eylül’de çağırmıştı hemde kese görmeye.Bende sabırsızlıkla bekliyorum az kaldı

Bizde keseyi gördük ya bebek görünüypr mu içinde bizde 2 hafta sonra gideceğiz hamile gibi hala hissetmiyorum siz hissediyor musunuz bazen unutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…