2021 Ağustos transfer bekleyenler

Artar artar benim 1.77 çıkmıştı 3 gün sonda 30 oldu 9.günde vermiştim 30 çıkan testi 9.günden önce veeince düşük çıkıyor hep.Hiç kötü düşünme.Kesimlikle güzel sonuç diye bak.

İnşallah bizim gibi zor bir tedavi süreci geçirenler için aslında bunlar bile güzel
Bizim birbirimizi anladığımız kadar öz kardeşimiz bile anlayamaz belki de o yüzden ilk defa bir konuya yazmaya başladım bu transfer sonucumu beklerken benim gibi birileriyle iletişim halinde olmak iyi geldi

Bizim birbirimizi anladığımız kadar öz kardeşimiz bile anlayamaz belki de o yüzden ilk defa bir konuya yazmaya başladım bu transfer sonucumu beklerken benim gibi birileriyle iletişim halinde olmak iyi geldi
Evet tüp bebek yaptırmayan birinin anlaması çok zor çok farklı bir süreç hep bir korku hep bekleme stres heyacanla geçiyor üzüntü mutluluk hepsini yaşıyoruz

Muhtemelen bizimde sadece keseye bakılacak ama yıne de bir umut belkı
Gercekten bu kadar zamandır en sabırsız oldugum an bu gece galıba... Güneş çok daha güzel doğacak inşallah yarın

Sizce var mı 9.gün

Eklentiler

• 4BFFD88F-649E-48C9-91F8-D50E00136434.jpeg
    120,8 KB · Görüntüleme: 60
Veeee geldik. Kesemizi gördük çok sukur. 2 embriyoydu biri gelısmemıs gelısmesı de mucıze olur bu saattem sonra ddıler. Digerı saglıklı cok sukur hersey yolunda sımdılık. 2 hafta sonra kalp atısı.
Gözün aydın kuzucum çok mutlu oldum inşallah sağlıkla devam etsin iki kere var biri küçük mü yoksa sadece tek kese mi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…