2021 Ağustos transfer bekleyenler

Yok tüp bebek doktorum beni 17 eylülde çağırdı ama ben dayanamayıp özelden randevu aldım aslında 😁 17 Eylüle çok var ve ben görmek istiyorum inşaallah gözükürse. Bir de rapor almamı söyledi doktorum o yüzden de randevu aldım aslında belki bir kaç hafta rapor almam gerekir. Devlette de iyi doktorlar oluyor ilgili de diyorsun. Gidersin eğer memnun kalmazsan özele gitmeyi düşünürsün.
Rapor neden al dedi doktor keseyi gördükten önce mi söyledi sonra mı acaba?

Rapor neden al dedi doktor keseyi gördükten önce mi söyledi sonra mı acaba?
Ağrılarım ve kahverengi akıntım vardı. 1 hafta daha dinlen rapor al dedi. Daha keseyi görmedikki. 17 eylülde çağırdı. Geç değil mi kese için? Ben biraz paniğim diye kalp atışıyla beraber mi bakacak bilmiyorumki. Ben bi defa Ağrılarım var demiştim çağırdı. Şuan bir şey göremeyiz sen moralini yüksek tut değerlerin güzel ve 17 eylülde bakalım dedi.

Ağrılarım ve kahverengi akıntım vardı. 1 hafta daha dinlen rapor al dedi. Daha keseyi görmedikki. 17 eylülde çağırdı. Geç değil mi kese için? Ben biraz paniğim diye kalp atışıyla beraber mi bakacak bilmiyorumki. Ben bi defa Ağrılarım var demiştim çağırdı. Şuan bir şey göremeyiz sen moralini yüksek tut değerlerin güzel ve 17 eylülde bakalım dedi.
Anladım benim de ağrım ve akıntım var demiştim dün doktor da isterseniz rapor vereyim diyor. Riskli değilse almak istemem ilerde daha çok gerekebilir diye. Benim salı günü kese 7 eylülde de kalp atışı dedi. Şu an 16. Gün

Bende karın ağrısı değil de gaz var biraz. Bir de göğüslerim böyle arada elektrik çarpması gibi küçük küçük bızt ediyor. İlaçlar yapıyor heralde. dediğin gibi artık hamileyiz, ultrason fotoğrafını da verdiler bana orda duruyordu resmen😅 neden devamı gelmesin ki dimi ama😅
Gelecek inşallah. Ben de o ultrasonu aynaya koydum hep gözümün önünde duruyor😬 sen nerde yaptırdın? Kaçıncı gün embriyosuydu?

Kızlarr progestan fitili kullandıkça vajinada değişiklik hisseden oldu mu ? Ben sanki 2 gündür zor koyuyorum orası şiştimi noldu anlayamıyorum bildiğin içeri itemedim az önce.neden acaba bilen yaşayan var mı ?
Bende de öyle kuru ve canım acıyor.gerçi ben bir de bant kullanıyorum o yaparmış vajinada kuruluk

Hoş geldin canım nasıl geçti yolculuk yani hamileydin sanırım kaçıncı haftada çıktın yola önemli detaylar 🙈
Yok ya hamile değilim)))ağustosta transfer iptal oldu. Doktor 1 ay yasmin hap yazdı onu kullanıyorum şimdi adet gelince tekrar gidecem bakalım nasipse eylülde transfer yaparız artık🤪bu yüzden şimdi tatile çıkıyorum))))hem eşimin tayın çıkacak yeni görev şehirleri bakmaya gittik ama hiç birşey beğenmedim)))Şimdi Mersin veya Kıbrıs düşünüyoruz)))Antalya’da in bıktım zaten😂😂😂eşim Vana ve Şırnak diyor ama orda daha görmedim bilemem)))

Anladım benim de ağrım ve akıntım var demiştim dün doktor da isterseniz rapor vereyim diyor. Riskli değilse almak istemem ilerde daha çok gerekebilir diye. Benim salı günü kese 7 eylülde de kalp atışı dedi. Şu an 16. Gün
Benim bugün 17. Gün. Salı günü rapor icin doktora gideceğim belki bakar kese için o zaman. Güzel haberlerini bekliyorum canım. 🤗

Gelecek inşallah. Ben de o ultrasonu aynaya koydum hep gözümün önünde duruyor😬 sen nerde yaptırdın? Kaçıncı gün embriyosuydu?
Medikal park Göztepe’de yaptırdım. 4. Gün embriyosu 2 tane. Biri çok iyi kalite diğeri daha orta kalite dediler. Başla da kalmadı embriyom. Sen nerde yaptırdın kaliteleri neydi?

Herkese merhaba kızlar 33 yaşındayım. Transfer olalı dördüncü günüm bugün çarşamba transfer oldum tek embriyo sadece hafif karnım ağrıyor onun dışında hiçbir belirtim yok normalmi

Herkese merhaba kızlar 33 yaşındayım. Transfer olalı dördüncü günüm bugün çarşamba transfer oldum tek embriyo sadece hafif karnım ağrıyor onun dışında hiçbir belirtim yok normalmi
Belirti olmadan tutan çok var. Kaçıncı gün embriyosuydu? Kalitesi neydi? Belki yarın sabah idrarda çıkar

Yok ya hamile değilim)))ağustosta transfer iptal oldu. Doktor 1 ay yasmin hap yazdı onu kullanıyorum şimdi adet gelince tekrar gidecem bakalım nasipse eylülde transfer yaparız artık🤪bu yüzden şimdi tatile çıkıyorum))))hem eşimin tayın çıkacak yeni görev şehirleri bakmaya gittik ama hiç birşey beğenmedim)))Şimdi Mersin veya Kıbrıs düşünüyoruz)))Antalya’da in bıktım zaten😂😂😂eşim Vana ve Şırnak diyor ama orda daha görmedim bilemem)))
Hakkınızda hayırlısı olsun beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı görev yeri tabi bir de zorunluluk. Ben zorunlu hizmetimi Mardin Midyat’ta yaptım çok memnun kaldım. Ama o yıllar daha sakindi Suriye savaşı yeni yeni ülkeyi etkiliyordu. Mersin çok etnik çok karışık geliyor bana. Yoğun göç alan her ilçesi birbirinden farklı olan bir yer ama neye alışkın olduğunuzla da ilgili. Bir İzmirli olarak ara ara İzmir’e ailemin yanına tayin için bakıyorum ama sağlık dışında küçük şehirden çok memnunum. Güvenli ve ekonomik. Göç alan yerlerde yaşanmaz oldu 🥺

Burada gördüğüm, genel olarak okuduğum çevremden duyduğum kadarıyla öyle kişisel bir durum ki benim hafif kasık ağrım oldu pozitiften sonra arttı ağrılar doktor normal dedi hiç ağrısı olmayan da pozitif oldu doktor ona da normal dedi. İlk 7 gün çok sakin gittim 7. Gün test yaptım ben. Ama kendimi şartlamadan. Sonuca asla güvenmeyeceğimi bile bile yaptım. Bazısında hemen çıkıyor bazısında sadece kanda çıkıyor. Demem o ki rahat ol dinlen. Elini karnına koy dua et iyi geliyor ☺️☺️ Bir de stresli süreçlerde buradaki arkadaşlar sayesinde çok rahatladım aramıza hoş geldin 🙏

Hadi yaa gerçekten çıkarmı 5. Gün embriyosu 5aa hiç belirti yok ama herkesin kasıkları batmış göğüsleri acımış :KK12: ilk denemem birde
Şartlama kendini ama erken gebelik testinde genelde 6- 7 günde belli oluyor transfer olduğun gün dahil değil. Benim de 5 gün 5AA idi. Ama sonrasında stres olacaksan ve çabuk dağılan ya da neşelenen biriysen bence yapma bekle kan testini

Burada gördüğüm, genel olarak okuduğum çevremden duyduğum kadarıyla öyle kişisel bir durum ki benim hafif kasık ağrım oldu pozitiften sonra arttı ağrılar doktor normal dedi hiç ağrısı olmayan da pozitif oldu doktor ona da normal dedi. İlk 7 gün çok sakin gittim 7. Gün test yaptım ben. Ama kendimi şartlamadan. Sonuca asla güvenmeyeceğimi bile bile yaptım. Bazısında hemen çıkıyor bazısında sadece kanda çıkıyor. Demem o ki rahat ol dinlen. Elini karnına koy dua et iyi geliyor ☺️☺️ Bir de stresli süreçlerde buradaki arkadaşlar sayesinde çok rahatladım aramıza hoş geldin 🙏
Çok teşekkür ederim öyle zorki beklemek aslında hep olumlama yapmam lazım biliyorum ama yapı olarak herşeyin en kötüsünü düşünrm hep rabbim ol derse olur onuda biliyorum banada dua edin olun. Birde senin 7. Günden itibarenmi arttı ağrıların

Çok teşekkür ederim öyle zorki beklemek aslında hep olumlama yapmam lazım biliyorum ama yapı olarak herşeyin en kötüsünü düşünrm hep rabbim ol derse olur onuda biliyorum banada dua edin olun. Birde senin 7. Günden itibarenmi arttı ağrıların
Canım hep biraz vardı ama azdı 10. Günden sonra biraz sıklaştı hatta epey korkuttu beni ama kanama yoksa korkma dedi herkes. 7. Gün erken gebelik testinde pozitif gördüm. Bu arada elbette biliyorsundur ama her gün Meryem süresi inşirah ve Yusuf süresi dinledim çok iyi geliyordu özellikle inşirah okumak 😍😍

X