2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ay keşke bizimde herşeyimiz normal olsa ki bizde çalışsak ama insan korkuyor ayakta kalsam.bisey olur mu diye
hiç sorma hatta ben nöbetten korkuyorum sürekli her teneffüs merdiven in çık normalde bile yoruluyoruz hamileyken kaldıramaz insan..lakin kolayca kalıp doğuranlar eleştiriyor bu durumu anlamıyorlar halden

hiç sorma hatta ben nöbetten korkuyorum sürekli her teneffüs merdiven in çık normalde bile yoruluyoruz hamileyken kaldıramaz insan..lakin kolayca kalıp doğuranlar eleştiriyor bu durumu anlamıyorlar halden
Evet ya kesinlikle hani kimsede yardımcı olmaz. Nöbet yazilmasin idare edin desek hepsi itiraz eder 😑

Rapor verir de iste 40 günden sonra napariz allah kerim 😂 evetdediğin gibi yapabilirim doğru söylüyorsun. Ay inşallah bi sağlıkla devam etse 🤲🏻🤲🏻
bir şey olmayacak korkma canım çalışmaya başlayınca az ders alırsın branşını bilmiyorum tabi sınıf öğretmeni değilsen eğer..sen transferden sonra havuçsuyu içtin mi nerden bulcaz havuç yesek olmuyor mu

bir şey olmayacak korkma canım çalışmaya başlayınca az ders alırsın branşını bilmiyorum tabi sınıf öğretmeni değilsen eğer..sen transferden sonra havuçsuyu içtin mi nerden bulcaz havuç yesek olmuyor mu
Evet içtim kuzum bana doktorum önermişti. Istanbulda taze sıkılmış her yerde bulunuyordu ama manisaya gelince zorlandık sonra annemde katı meyve sikacagi vardı onu getirdi. Ben bir cay bardağı içtim 4 havuctan falan anca bir cay bardağı çıkıyor. Bir de yarim avokado, 2 ceviz ve bir avuc kabak cekirdegi mutlaka yemeye calis

olmadı öyle yapayım ne zaman başlayım çalışmaya sizce?? pozitif olursa sonuç
Bence Yani kim ne derse desin 1 hafta dinlenilmeli evde.İnsan ayaktayken ya da çallıyorken farkında olmadan Bile ani hareketler yapıyor yoruluyor ediyor.Bi 7 gün ayaklarını kaldırıp yatmak lazım çok az da evin içinde hafif hafif dolaşmak lazım hızlı bi şekilde hareket etmeden yerleşmesi içim

X