2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar nasılsınız nasıl gidiyor gebelikler 😍🥰
Şükürler olsun kusma ve soğuk algınlığı dışında iyi. Bazen kasık ağrılarım artıyor ama bebek iyi dedi doktor bu hafta 2 kez gittim. Bir de sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum. Doktor yarın ilaç vereceğim dedi tekrar çağırdı

Şükürler olsun kusma ve soğuk algınlığı dışında iyi. Bazen kasık ağrılarım artıyor ama bebek iyi dedi doktor bu hafta 2 kez gittim. Bir de sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum. Doktor yarın ilaç vereceğim dedi tekrar çağırdı
Allah şifa versin inşallah havalar soğudu artık dikkat edin hamileyken soğuk algınlığı çok zor bende hamileyken koronayı atlatmış bi anne adayı olarak evden çıkmaya korkuyorum gerçekten 🤷‍♀️ bebişlerimizbizden daha güçlü Allahın izniyle bisey olmaz 🥰 bende de bulantı vardı ama 12 hafta gireli azaldı çok şükür 🤲

Biz de iyiyiz şükür. Evden çıkmamaya gayret ederek geçiriyoruz günleri. Kilo olarak geri dönüyor hareketsizlik ama yaaa bir de sürekli ekmek, börek yiyesim geliyor 🙈😂
Ooffff bende aynı.. Nasıl bir ekmek aşkıdır bu 🙈bulantı vs de hıc yok yedıgımı cıkarsam belkı kılo almayacam ama omda yok. Okulda zaten agır cekımde hayat yedıkce şişiyoruz

Ooffff bende aynı.. Nasıl bir ekmek aşkıdır bu 🙈bulantı vs de hıc yok yedıgımı cıkarsam belkı kılo almayacam ama omda yok. Okulda zaten agır cekımde hayat yedıkce şişiyoruz
9 haftalikken, geçen hafta kontrol vardı. Baştan beri 1,3 kg almışım. Doktor dedi ki 12.haftada bir daha geleceksin ve kilonu korumuş ol dedi. Ay mümkün mü 🙈😂😂 aynen hiç bulantım olmuyor. Olsa biraz yiyemem ama valla bünyem bana misin demiyor, her şeyi kabul ediyor 😂

Kızlar günaydın 🌞 yaa dün akşam yemeğe gidelim dedik, yol da o kadar kötüymüş ki birkaç kere hoplayıp zıpladım. Korktum sonra da. Bir ağrı ya da kanama olmadı çok şükür ama kocamı dövecektim vallahi 🙈😂 bir şey olmaz değil mi yaaa.

Kızlar günaydın 🌞 yaa dün akşam yemeğe gidelim dedik, yol da o kadar kötüymüş ki birkaç kere hoplayıp zıpladım. Korktum sonra da. Bir ağrı ya da kanama olmadı çok şükür ama kocamı dövecektim vallahi 🙈😂 bir şey olmaz değil mi yaaa.
Olmaz olmaz merak etme bizim de adaba da büyük yolda sürekli iğneye fikan giderken o halde gidiyoruz 🙈🙈 şükür bir let olmado kaç haftadır

Biz de iyiyiz Allah’a şükür 🤲🏼 Ben de kusmadığım halde 2 haftadır her doktora gidişimde 1 kg vermiş oluyorum eskisi gibi severek yemiyorum bişiler ama yine de yiyorum anlamadım gitti doktor porsiyonlarını artırmaya çalış sonra halsiz bir hamilelik geçirirsin dedi 75ken 73 oldum

Kızlar ben geldim 😍ilk deneme olumsuz maalesef. Doktor da anlamıyor neden olmadı (((dedi herşey çok iyiydi .neyse nasıp. 2 adet sonra bir tane daha var Aralık gibi 2.transfer denecegiz . Beni unutmayın sizi güzel haber getircem 🥳🥳🥳
Hakkında hayırlısı olsun canım rabbim en doğru zamanda nasip etsin inşallah 🌸

Kızlar ben geldim 😍ilk deneme olumsuz maalesef. Doktor da anlamıyor neden olmadı (((dedi herşey çok iyiydi .neyse nasıp. 2 adet sonra bir tane daha var Aralık gibi 2.transfer denecegiz . Beni unutmayın sizi güzel haber getircem 🥳🥳🥳
Canım benim Allah vaktini bekletiyor sana da. Hayırlısıyla en doğru zamanda pozitifi göreceğine çok inanıyorum. Her nasip vaktine esirdir sözüne çok inanırım. Seni de morali yüksek gördüm ve çok mutlu oldum. Rabbim yardımcınız olsun. Dualarım seninle ☘️

Kızlar bir şey soracağım size. Bir süredir üst bacaklarımda ve göbeğimde tüylenme fark etmiştim. Bugün yüzümde de hafif tüylenmeler gördüm. İnce ama siyah renkte. Çok garibime gitti. Böyle bir durumu yaşayan oldu mu? Vücudum neyse de yanağımdakiler rahatsız etti açıkçası.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım. Dogru zamanda gelsın en gUzel sekılde sizinle kalsın ınsallah 💐

Kızlar bir şey soracağım size. Bir süredir üst bacaklarımda ve göbeğimde tüylenme fark etmiştim. Bugün yüzümde de hafif tüylenmeler gördüm. İnce ama siyah renkte. Çok garibime gitti. Böyle bir durumu yaşayan oldu mu? Vücudum neyse de yanağımdakiler rahatsız etti açıkçası.
Ben de tüylenme değil de sivilcelerim coştu 🤷🏻‍♀️

X