2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bugün doktora gittim.Kadın doğum doktoru buldum kendime muayene için gittim.Normalde 9 hafta 4 günlük hamileyim ama o bana 10 hafta 4 gün dedi.Söyledim normalde böylr böyle diye.Önden gidiyor demek ki gelişimi daha hızlı oluyor ultrason ölçümlerine göre 10 haftalık dedi.Sizde de oldu mu öyle bir şey kızlar?
Canım bugun gittim bende 10 agustos transfer. 10 hafta 5 gunluk ddı hersey yolundaymıs çok şükür. Allahım tekme falan atıyo ayakları kıpır kıpırdı🧿🧿🧿

Kızlar kanama alanım kaybolmuş bebiş günüyle uyumluymuş çok şükür rabbime 🍀🤍💫
Canım çok sevindim, çok şükür. Sağlıkla kucağımıza alalım artık inşallah 🙏🏻 🥰
Kızlarrr 28 Eylül transfer bir tane 4ab koyduk 🤪6 ekim kan vermeye gidecem hastaneye . 8 günü olacak çok erken bende anlamadım 🤷🏻‍♀️
Caniiiiiim dualarim seninle 🙏🏻 Rabbim inşallah nasip etsin, sımsıkı tutunsun sağlıkla ve hayırlısıyla 🤲🏻☘️

Guzel sözler için çok tşk ederim😘😘😘bugun 5 gunum testleri boş(((neyse çarşambaya daha 3 gün var❤️❤️❤️

Kızlar iyi geceler. 4 gündür soğuk algınlığı yaşıyorum. Astım hastası olduğum için asla kolay geçmez bu süreç. Sadece parol ve vitamin aldım doktora sordum. Bir de oksijen aldım evde. Kusmalarım da şiddetli. Kusma, Öksürük ve hapşırma yüzünden sanırım bugün akşam kasığımdan ağrı girdi. Önce sağdan şimdi de soldan. Bir süredir ağrı yoktu. Yarın 10 hafta olacak. Çok korkuyorum bebeğe bir şey mi oldu anlamıyorum. Sıcak duş almıştım küvete girerek. Ondan mı oldu bilmiyorum 🥺🥺

Kızlar iyi geceler. 4 gündür soğuk algınlığı yaşıyorum. Astım hastası olduğum için asla kolay geçmez bu süreç. Sadece parol ve vitamin aldım doktora sordum. Bir de oksijen aldım evde. Kusmalarım da şiddetli. Kusma, Öksürük ve hapşırma yüzünden sanırım bugün akşam kasığımdan ağrı girdi. Önce sağdan şimdi de soldan. Bir süredir ağrı yoktu. Yarın 10 hafta olacak. Çok korkuyorum bebeğe bir şey mi oldu anlamıyorum. Sıcak duş almıştım küvete girerek. Ondan mı oldu bilmiyorum 🥺🥺
Canım çok geçmiş olsun 😞 her şey üst üste gelmiş maalesef çok üzüldüm. Kasılma olmustur belki, devam ediyor mu ağrılar? Eğer devam ediyorsa gidip bir baktır istersen için rahat etsin. Öksürük, hapşırık derken kasıldı belki de sadece, canını sıkma.
Sıcak duş ve küvet fikri bana hala uzak geliyor. Ben kisa ve ılık duş yapıyorum en basından beri lütfen sen de öyle devam et canım. İnşallah çabuk atlatırsın soğuk algınlığını, dualarım seninle 🤲🏻

Çok gecmıs olsun canım ınsallah cabucak gecer

Canım çok geçmiş olsun 😞 her şey üst üste gelmiş maalesef çok üzüldüm. Kasılma olmustur belki, devam ediyor mu ağrılar? Eğer devam ediyorsa gidip bir baktır istersen için rahat etsin. Öksürük, hapşırık derken kasıldı belki de sadece, canını sıkma.
Sıcak duş ve küvet fikri bana hala uzak geliyor. Ben kisa ve ılık duş yapıyorum en basından beri lütfen sen de öyle devam et canım. İnşallah çabuk atlatırsın soğuk algınlığını, dualarım seninle 🤲🏻
Canım gittim doktora şükürler olsun rabbime bebek iyi hatta normalde 9+6 idi ama 10+5 çıktı biraz da önden gidiyor dedi doktor. Baktı ayakta zor duruyorum en sonunda doktor 1 aylık heyet verdi. İlaçları kesti sadece kan sulandırıcı iğneler var ki onlar zaten 3 senedir hayatımda ömür boyı da olacak gibi.

Canım gittim doktora şükürler olsun rabbime bebek iyi hatta normalde 9+6 idi ama 10+5 çıktı biraz da önden gidiyor dedi doktor. Baktı ayakta zor duruyorum en sonunda doktor 1 aylık heyet verdi. İlaçları kesti sadece kan sulandırıcı iğneler var ki onlar zaten 3 senedir hayatımda ömür boyı da olacak gibi.
Ah çok sevindim canım çok şükür. Maşallah bebisimize ☘️ Çok iyi olmuş heyet raporu, ben de çalışmıyorum heyet raporu aldım. Korona iyice arttı zaten, en iyisi evde olmak. Bol bol dinlen canım benim. C vitaminini eksik etme. Kendine iyi bak 🌸

O zaman hepınıze iyi geceler.. Benım gıbu gecenın köründe sankı 15 saattır uyumus gibi gözünü açanlar var mı aa dostlar😂

Gözler faltası gıbı uyanılmıs saate bı bakıyorum daha 3🙈🙈 sonra uyu uyuyabılırsen

X