2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar dün ultrasona gittiğimde doktora 2 kedim olduğunu söyledim toxoplazma tehlikesi olduğunu söyledi bu tehlike çiğ ette de var iyi yıkanmamış yeşillikte de var 4 yıldır benimle kedilerim nisanda tüp bebeğe başlamadan yaptırmıştık bu testten bağışıklığım çıkmamıştı yani hiç bu paraziti kapmamışım küçük de olsa risk olduğu için dün hemen kedileri bi tanıdığımızın evine bıraktık doğuma kadar ama ben şimdiye kadar kedilerimle eskisi gibi yaşamıştım yani transferden beri yine kapmamışımdır dimi o paraziti 😕
Çiğ eti bılıyorum ama ne kadar surede gecıyor bır fıkrım yok doktor bır yorum yapmadı mı kedi için de

Düşük risk dediyse zaten hamılelık dönemi daha yenı ve kısa bır zaman bırlıkte olmus oldun bence su ana kadar bısey olmamıstır. Ama bundan sonrası ıcın sure uzun tabıkı ıyı yapmıssın bırıne vererek
Eşime diyorum doğum yaptığım gibi eve getircen yavrularımı eve geldiğimde onları gircem diyorum o zaman 3 çocuğumla şenlenecek evim 💐

Kızlar herkese selam🥰🥰artık benim sıram geldi ağustosta olmadı şimdi 28.09 transfer olacakmiş 🌷🌷🌷🥳🥳🥳inşallah güzel haber verecem 😜biraz arkada kaldım
Yaaaa canım benim inşallah hayırlısıyla sıra sende 🥰🥰🥰 dualarım seninle, kalbim seninle. Güzel haberlerini bekliyorum ☘️☘️☘️ Allah yardımcınız olsun.

X