2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Rica ederim ne demek
Ben youplus ın C vitamini Çinko ve propolis 3 ü bir arada olan suda eriyen tabletini kullanıyorum doktorumun izniyle sizde danışıp kullanabilirsiniz

Boş gebelik oldugu ne zaman anlasıldı.biz de daha yeni keseyi gördük cok kücük de 10 gün sonra kalp atışı dinlicez o zamana kdar aklıma bu ihtimal geliyor allah korusun
Merhaba 7.haftada kalp atışlarını duymaya gitmiştik karından baktı ve sadece kese görüldü, alttan baktı onda da embriyoyu göremedi malesef yolk sacı bile yoktu sadece kese olusmus 1 hafta süre verdi 8+2de gittim yine aynıydı kese var ama embriyo yine olusmamıstı ayrıntılı ultrasona girdim hemen orda teshis konuldu ertesi günü kurtaj oldum. Ben daha oncr bos gebelık nedir bilmezdim yani bununla acı bi tecrübe olarak kaldı. Rabbim kimseye yaşatmasın..

Amin allar kimseye yaşatmasın ama bi yerde de düşük olmasından daha iyidir bence.öncesinde baska bi belirti oldu mu kesenin geç görünmesi gibi 4. Hafta icindeym ben karından gözükmez derken hemen göründü de yoktur inşallah diyorum

Hepimiz hemem hemen bu tpr tecrübelerden gectik. Emin ol. Allah sabir versin

Boş gebelik oldugu ne zaman anlasıldı.biz de daha yeni keseyi gördük cok kücük de 10 gün sonra kalp atışı dinlicez o zamana kdar aklıma bu ihtimal geliyor allah korusun
Doktorlar kese boyutundan dış gebelik olduğunu anlıyormus cnm bizim doktor gebelik var kalp atışı da gördük mu tmm dedi yani kese boyutu belli ediyirmus YouTube da bı doktor öyle söyledi Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Dış gebelik olmaıdıgını kesenin boyutu değil yeri belli eder sonuçta karından ultrasonla baktı rahimde gördü yeri falan iyi dedi

Canım tebrik ederizz.. Şuan gitsen keseyi kalp atışını ve bebeği görürsün maşallah degerin çok güzel. Bu şekilde 5 haftayı da geçmişsin 6 haftalıksın maşallah 7ye dayanmış sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin Rabbim

Tebrikk ederimm benimde sonucum 18778 cikmisdi daha dun ikiZ oldugunu ogrenip keseyi gordum . mashallah deger baya yuksek ikiz olabilir bence . direk randevu al bence

Sat 3 ekimse siz 10 haftalık hamile oluyorsunuz 3 kasımsa da 6 haftalık
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…