2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese merhaba şimdi doktordan geliyorum. Dün beta 400 çıkmıştı. Adetten bir hafta sonrası oluyordu. Lekelenmem de vardı. Doktor rahim duvar kalınlığının Hcg ile uyumlu olduğunu söyledi. Geç döllenme olmuş bir sorun yok dedi. Pazartesi hcg baktır, On gün sonra da tekrar gel dedi. Bir sonraki gelişinde son adet tarihini değiştireceğiz dedi. Çok şükür bu bile içimi rahatlattı.

Canim ben dün gece ilk defa istifar ettim. Onun disinda sadece istahsizlik var. Icim almiyor hicbirsey.

Benimde aynisi oldu. Benim sat 23 ekim ama artik 30 ekim diye söyletiyor doktorum. Zaten ben ovulasyon testiyle takip etmistim reglinin 18.günü yumurtladim yani 4 gün geç

kizlar bende sabah gittim doktora 5+5 haftalığız kesemiz gözüktü kalp atışı için henüz küçük olduğu için görünmedi 21 Aralık'ta gidicez inşallah sikintisiz bir hafta sonunda bebişimi görürüz hepimize nasip olsun inşallah

Kızlar acaba bu lekelenme idrar yolları enfeksiyonundan falanda olur mu ki. Öyle bişey varda bilmiyor muyuz acaba

Merhaba kızlar iki gün önceki değerim.763 idi bugün 1841 cıktı çok şükür inanın uzun zamandır göğüs hassasiyetim tamamen bitmişti korkuyordum bir sorun mu var neden bir anda gitti diye çok şükür minigim benimleymis sanırım hormonlar bir gelip bir gidiyor ondan .hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum.insallah burda cinsiyetlerini öğreneceğiz hareketlerini de hissedeceğiz bunları konuştuğumuz zamanlarda gelecek hamileliğin keyfini çıkaralım güzel anneler

Sevindim sorun olmamasına ya ne güzel maşallah devamı gelsin sağlıkla

Kızlar hastaneden geliyorum bende sat a göre 6+1 ama ultrasona göre 5+4 çıktık yolk sac göründü, embriyo görünmedi. Doktoruma geç yumurtlamam oldu benim ondan olabilir mi dedim. Olabilir, olmayadabilir bir sonra ki kontrole bebek oluşmamış olursa sıkıntılı boş gebelik dedi üzüldüm baya ama boş gebelik olsa yolk sac olur muydu ki ya

Vallahi ben söyledim hem de daha öğrendiğimde üç haftalıktı anne babalar biliyor biz de niye içine atasın ki bu sevinci paylaş gitsin kötü giderse de gider aileler de o durumda üzülmek yerine bizleri teselli etsinler zaten kadın kadar kimse üzülemez İnşallah hep olumlu düşün olumlu olsun

Kızlar benim randevum pazartesi günü ama şimdi beni beta hcg en son 200de kalmış git kan testi yaptır sonra gel demesinler diye bu sabah sağlık ocağında beta hcg baktırdım 6315 e yükselmiş beta hcg inşallah pazartesi keseyi de görürüm

Kızlar ben de keseyi gördüm ama doktor cok yeni kücük dedi sadece kes gördük yani.test fakan da yapmadı kan testi doktor ilgisiz mi yaa öbür geldiginde isticem dedi 21 nde tekrar gidicen kalp atışı icin

Ooo baya yükselmiş en son ne zaman verdiniz ki kan 200 ken kaç gün geçti

Ooo baya yükselmiş en son ne zaman verdiniz ki kan 200 ken kaç gün geçti
2 aralıkta verdiğimde 201 di. Pzt kese için randevu almıştım bugün git yarın gel yapmasınlar diye gittim beta hcg 6315 e çıkmış çok şükür her gün iki katı hesaplayınca bugün 3000 olsa yeter diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…