2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bu mesele bende de var canım doktorun biri vajinal bakmıştı ben kanamam var diyorum leke geliyor diyorum o bana yok diyor. Bazen hayal mi görüyorum diye düşünüyorum ama var yani lavaboya çıktıkça
Banada oyle dedi.onlar vajinal bakinca ultrason aletine gelen kan miktarina gore bakip soyluyolar.cok az kanaman var bu onemli degil normal dedi bana

Bence eşin soyledıyse sende soyleyebılırsın sana yok gostercek iyini kotunu anlayacak olan annen

Gerçekten söylemek sıkıntı söylememek sıkıntı ben daha yeni bugün anneme tek dedi oda hep diyor seni rüyalarda görmüşüm ondan dedim kimseyede deme dedim ama esimin ailesine söylemek gibi hiç bir fikrim yok varsın biraz daha kalsın gurbetteyim göremezler zaten

Merhaba arkadaşlar 7 haftalıkken inşallah ultrasondan kalp atışı duyulur çünkü haftaya doktora gidecem ve daha da uzun süre gidemicem kanaması olan arkadaşlara geçmiş olsun dilerim herşey yoluna girer inşallah hepiniz rahat edersiniz mide bulantılarınız başladımı ben kafami kaldıramıyorum artık
Sağlıkla 8. Ay gelsin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Kızlar size bırsey sormak istiıyorum aranızda lekesı gelen hemde namaz kılan varmı ben hem korkudan kıpırdamıyorm hemde leke gelıyor ya abdest olayı nasıl oluyor fikri olan var mı

canım belirti azalmasını sordun mu göğüslerinin ağrısı geçti mi tamamen

Unuttum canim cok kalabalikti zor girip ciktim. 1 2 ilac soracaktim onlarida soramadim. Benim gögüs acimam tamamen gecti gibi. Sadece sol alt karnimda heran regli olacak gibi ağrı var

Çok sevındım canım Allah saglıcakla kucagına almayı nasıp eder benımde doktor kanama yok dedı ama leke gelıyor anlamıyorm bende

Sagolasin canim insallah hepimizin saglikla devam eder. Bende anlamadim bana diyorki o gördüğün kan degildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…