2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ohhh süper bizde çok sevindik gözün aydın canım göğüs olayını da sorsaydın :)

gözün aydın canım
vajinal mı duydu kalp atışlarını
lekelenmelerinde en kısa zamanda biter insallah.

Vajinal mi duydunuz kalbi acaba bende bugün 6+1 im kontrolum var da

Günaydin canimmmm birazdan gidicem. Sabah sabah yine lekelenmeler başladı. Birde kasigimdaki dolgunluk kayboldu. Insallah hayirli haberlerle gelirim ama pek umudum yok.

Maşallah canım sağlıcakla kucağına al inşallah. Kanama hakkında neden açıklama yapmıyorlar anlamıyorum

Çok sevındım canım Allah saglıcakla kucagına almayı nasıp eder benımde doktor kanama yok dedı ama leke gelıyor anlamıyorm bende

Ben ıkıli testlerın sonucunu beklıyorum soylemek ıcın
Esim ailesine hemen soyledi.soyleme demistim ama dilemedi.simdi keseyi daha yeni gorduk 15 gun sonra kalp atimi var.esim hergun ailesiyle konusuyo bebek hakkinda.ben tek basima oturuyorum.yalniz kaldigimi hissediyorum.acaba en azindan anneme soylesem mi diye tereddut ediyorum

O söylediyse sende söyle canım sonuç olarak birileri duymuş

Çok sevındım canım Allah saglıcakla kucagına almayı nasıp eder benımde doktor kanama yok dedı ama leke gelıyor anlamıyorm bende
Bu mesele bende de var canım doktorun biri vajinal bakmıştı ben kanamam var diyorum leke geliyor diyorum o bana yok diyor. Bazen hayal mi görüyorum diye düşünüyorum ama var yani lavaboya çıktıkça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…