Gebeliğe Hazırlık 2020’ye sağlıkla hamile olarak girmek, 2020’de hamile olmak isteyen güzel anne adayları ❤️🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Delirella

2 si cennet 3 meleğin annesi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
6.415
8.258
Herkese Merhaba,

Bu topiğin 2019 versiyonunu geçen yaz erken Doğumla bebeğimi kaybedince açmıştım. 2019’da hamile kaldım ama takdiri ilahi yine erken Doğumla kaybettim bebeğimi... 😞

Rabbim, isteyen herkese sağlıkla doğuracağı hamilelikler nasip etsin diye dua ediyorum. Kaybedeceğiniz bebeğe hamile kalmış olmak çok çok acı...

2019’da sezeryan olduğum İçin hamile kalmam riskli, imkansız dikişler yüzünden. Bu yüzden 2020 topiğini açtım. 2020 yılında hamile olmayı bekleyen tüm arkadaşlar gelin beraber bu süreci bekleyelim, birbirimize sevinelim...

2019’da açtığım topikte birbirimize gerçekten destek olmuştuk. Bu sene de aynı istekle arkadaşlarla ortak duyguları paylaşmak, birbirimize destek olmak çok kıymetli biliyorum.

Kulun kula duası kabul olurmuş, beraber dua edelim. 🙏🏻

Güzel anne adayları🧿

S SeymaKenan
Zerdem2016 Zerdem2016
Yesim00 Yesim00
Mcz09 Mcz09
su00 su00

Son düzenleme:
Merhaba
Bende 2018kasım ayında hamile kaldım oğluma fakat cennet kuşum mart ayında karnımda öldüğünü öğrendim ve normal doğumla oğlumu doğum yaptım şimdi tekrardan bebek düşünüyoruz Rabbim en kısa zamanda tüm isteyenlere nasip etsin inşallah hiç bir yuvayı evlatsız bırakmasın Rabbim 🤲🤲🤲

Merhaba
Bende 2018kasım ayında hamile kaldım oğluma fakat cennet kuşum mart ayında karnımda öldüğünü öğrendim ve normal doğumla oğlumu doğum yaptım şimdi tekrardan bebek düşünüyoruz Rabbim en kısa zamanda tüm isteyenlere nasip etsin inşallah hiç bir yuvayı evlatsız bırakmasın Rabbim 🤲🤲🤲

Çok geçmiş olsun canım sana da. Rabbim sağlıkla kucağına alacağın hamilelik nasip etsin inşallah 🙏🏻 Doktorun verdiği bekleme süresini geçtiyseniz inşallah tez vakitte iyi haberlerini alırız cnm

Kızlar geçmiş olsun başınız saolsun.. Ben hiç hamile kalamadm.. Duyguyu bilmiyorm.. Ama hamile kalamayanlardanım :KK43:
Allah razı olsun cnm
Rabbim hayırlısıyla hamilelik versin cnm. Böylesi çok acı, mezarda iki evladım var.

Rabbim sağlıkla kucağına alacağın hamilelik nasip etsin o yüzden CNN. Doktora gittin mi?

Kızlar çok üzüldüm Rabbim sağlıkli hamilelikler nasip etsin eminim çok acıdır Allah bı daha yasatmasin inşallah 🙏🏻 ben de henüz yaşamadım bilmiyorum inşallah isteyen herkese nasip olur

Bende 2018de kaybettim canım biliyorsun. Ve 2019 un bitmesine bir kaç ay kaldı hala bekliyorum. Öncede zor olmuştu 😔 çok istiyordum kaybeytiğimden beri daha çok ister oldum.farkına varmadan kendimi çok yıprattım. Bu ay adetim 9 gün gecikince kendimi inandırdım ama bu sabah kırmızılar geldi😔😔 Allah ım sabır versin inşallah. İsteyen herkesin hayırlı sağlıklı evlatları olsun inşaallah

Kızlar çok üzüldüm Rabbim sağlıkli hamilelikler nasip etsin eminim çok acıdır Allah bı daha yasatmasin inşallah 🙏🏻 ben de henüz yaşamadım bilmiyorum inşallah isteyen herkese nasip olur
Rabbim tez vakitte hayırlı hamilelik nasip etsin cnm sana da 🙏🏻

Bende 2018de kaybettim canım biliyorsun. Ve 2019 un bitmesine bir kaç ay kaldı hala bekliyorum. Öncede zor olmuştu 😔 çok istiyordum kaybeytiğimden beri daha çok ister oldum.farkına varmadan kendimi çok yıprattım. Bu ay adetim 9 gün gecikince kendimi inandırdım ama bu sabah kırmızılar geldi😔😔 Allah ım sabır versin inşallah. İsteyen herkesin hayırlı sağlıklı evlatları olsun inşaallah

Biliyorum cnm... planladığımız gibi gitmiyor hayat ne yazık ki. Şükür ki sağlıkla doğmayacak çocuğa hamile kalmıyorsun. Hem fiziksel hem ruhen daha çok yıpratıyor emin ol. Rabbim hayırlı hamilelik nasip etsin inşaşlah ❤️

Gittik cnm 3 aylık tedavi verdi.. Şuan 1 ayı geride bıraktık ama sayı yükselirmiş.. Hız çok az ihtimal

Hayırlısıyla bir yola girmişsiniz cnm. Nasip o işler. Arkadaşım 12 sene hamile kalamadı, tüp bebek için uğraştılar, kredi çektiler ama tutmadı. Doktorlar olmuyor dedi. 2 sene sonra hiçbir şey yapmadan özel hamile kaldı. Nurtopu gibi kızı var.
Rabbim inşallah size de nasip eder 🙏🏻 İyi haberler izle hep beraber seviniriz

Hayırlısıyla bir yola girmişsiniz cnm. Nasip o işler. Arkadaşım 12 sene hamile kalamadı, tüp bebek için uğraştılar, kredi çektiler ama tutmadı. Doktorlar olmuyor dedi. 2 sene sonra hiçbir şey yapmadan özel hamile kaldı. Nurtopu gibi kızı var.
Rabbim inşallah size de nasip eder 🙏🏻 İyi haberler izle hep beraber seviniriz
İnşallah cnm saol

Herkese Merhaba,

Bu topiğin 2019 versiyonunu geçen yaz erken Doğumla bebeğimi kaybedince açmıştım. 2019’da hamile kaldım ama takdiri ilahi yine erken Doğumla kaybettim bebeğimi... 😞

Rabbim, isteyen herkese sağlıkla doğuracağı hamilelikler nasip etsin diye dua ediyorum. Kaybedeceğiniz bebeğe hamile kalmış olmak çok çok acı...

2019’da sezeryan olduğum İçin hamile kalmam riskli, imkansız dikişler yüzünden. Bu yüzden 2020 topiğini açtım. 2020 yılında hamile olmayı bekleyen tüm arkadaşlar gelin beraber bu süreci bekleyelim, birbirimize sevinelim...

2019’da açtığım topikte birbirimize gerçekten destek olmuştuk. Bu sene de aynı istekle arkadaşlarla ortak duyguları paylaşmak, birbirimize destek olmak çok kıymetli biliyorum.

Kulun kula duası kabul olurmuş, beraber dua edelim. 🙏🏻

Güzel anne adayları🧿

S SeymaKenan
Zerdem2016 Zerdem2016
Yesim00 Yesim00
Mcz09 Mcz09

Ben de 7 aylık evliyim ilk defa bu ay korunmayı bıraktım. Bat:3 eylül ama çok sabırsızlandım test yaptım bugün tek çizgi çıktı umarım erken davrandigim içindir

Ben de 7 aylık evliyim ilk defa bu ay korunmayı bıraktım. Bat:3 eylül ama çok sabırsızlandım test yaptım bugün tek çizgi çıktı umarım erken davrandigim içindir

Canım ben hiç gecikmeden yapmadım gebelik testi. Umarım kalbine göredir, stres yapma daha çok yenisiniz. Bir de stres engelliyor, akışına bırak

Çok erken ama 5 ten yüksek olduğunda pozitif siye hatırlıyorum. Tahlilde pozitif yazıyor mu ki cnm?
15672852214235135428732346052331.jpg
yazmıyor canım sonuç böyle

Gecikince kan ver canım bir de . 5’in üzerinde evet ama çok erken

X