2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Teşekkür ederim cevaplar için . Doktorda size kalmış dedi olmazsa 4lü test yaptırırsın fiyat fazla gelirse dedi . Biz de düşünelim dedik eşimle . Karar vermedik daha araştıralım dedim

Selam hanımlar doktorum ikili test önermedi burun kemikleri ve ense kalınlığınlrı iyi bebeklerin fetal DNA testini önerdi yaptırmak isterseniz diye sizler yaptırdınız mı bu testi merak ettim
Bana çok saçma geldi bebekler iyise neden fetal DNA istiyor hem bu parayla yapılıyor bildiğim kadarıyla bu fetal DNA bebekte ne varsa kesin gösteriyor ama herlade yurt dışına sonucu gidiyor okumuştum

Herkese slm uzun zamandır giremedim..bizim 5. ayımız bitti çok şükür..bu arada herkesler iyidir inş yeni doğum yapacaklara da sağlıklı doğumlar diliyorum. Aklınıza takılan sorular varsa da cevaplayabilirim

Bana çok saçma geldi bebekler iyise neden fetal DNA istiyor hem bu parayla yapılıyor bildiğim kadarıyla bu fetal DNA bebekte ne varsa kesin gösteriyor ama herlade yurt dışına sonucu gidiyor okumuştum
Evet %99 net sonuçlar veriyormuş açıkçası biz sorduk . İkili net sonuç vermez deyince eşim de net sonuç veren ne testi var deyince doktor bunu söyledi size kalmış dedi tabiki diğer testlerden hangileri yapıldı sizlere 3lü 4lü ?

Bende yaptırdım
Hangi laboratuvara yaptırdınız merak ettim bu testi yaptırdıktan sonra başka hangi testleri istedi sizden ? Yani anlamadığım şu bu testi yaptırırsak 2li 3lü 4lü yaptırmıyoruz okey . Ama diğer ayrınıtılı ultrason renkli ultrason bunlara gireceğiz yine de değil mi doğru mu anladım

Ben şimdilik sadece ikili testi yaptırdım canım bebekler Allah’a emanet . Bende 14+6dayım sen kaçtasın peki

Ben şimdilik sadece ikili testi yaptırdım canım bebekler Allah’a emanet . Bende 14+6dayım sen kaçtasın peki
Merhaba 12+5 im . İkili test yapılmadı bana ama ense Kalınlığı burun kemiği iyi çıktı aynen Allah’a emanetler canım hayırlısı olsun da test konusu kafamızı çok karıştırdı

Gözünüz aydın. Siz düzeni birazda olsa oturtmuşsunuzdur. Kaç haftalık doğum yaptınız? Bebekler son ultrason ile aynı kiloda mı doğdu? Kuvöz e girme durumları oldu mu? Çok sordum farkındayım 34+5 günlük gebeyim sona doğru geldik gibi bizde.

Çok sevindim sağlıkla analı babalı Uzun ömürlü büyüsün yavrular Darısı bize artık
Benim iki üç gündür kasık ve bel ağrım var. Ama akıntı sancı falan yok. Bebeklerde hareketli. Pazartesi günü randevum var ilk defa tırsıyorum çok şükür 35 i de bitirmek üzereyim. Az daha sabır etseler tamam

İnşAllah canım Allah’ın izniyle 36 bitiririz tabi rahim kendini hazırlıyor benimde bayağıdır var ama nst iyi bende yarın kontrole gidecem öncelikle 35 i sonra 36 yı bitirmek umudumuz benimkilerde çok hareketli ve çok sert artık hareketleri yarın 33+5 olacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…