2020’de ikiz annesi olacaklar :)

kaçıncı haftadasınız kaç kilo aldınız. ikiz gebelikte toplam kilo alım ortalaması biliyormusunuz nedir.
33 haftalık olduk. 30. Haftaya kadar sadece 10 kilo aldım sonra bir kaşıntı durumu ortaya çıktı. Alerji mi oldum diye psikolojim bozuldu resmen. Süt çok içtim onu kestim, muz çok yedim onu bıraktım derken vitamin ilaçlarını da kestim ve tamamen ekmeğe dayandım. 30. Haftadan bu yana 5 kilo aldım. 83.4 ile gebe kaldım 30. Haftaya kadar 94 kiloydum şuan 98 olmuşum. Min 13 max 24 kilo diye okumuştum bir yerde ama ne kadar bilimsel bilmiyorum

kaçıncı haftadasınız kaç kilo aldınız. ikiz gebelikte toplam kilo alım ortalaması biliyormusunuz nedir.
Bende şuan 32+2 yim toplam 13 kilo aldım ama bu 13 kilonun 10 kilosunu 2. trimester da aldım 2 kilo yedinci ayda 1 kilo sekizinci ayda bebekler büyüdükçe benim iştahım kesilmeye başladı tabi mecburen çünkü yedikçe midem kötü oluyor midemde yer kalmadı

hepinize çoook teşekkür ederim cevaplarınız için.
bir sorum daha var süt sağma makinası tercihiniz ne oldu. ben ameda yı araştırıyorum alan oldumu tecrübe edenler var mı.

Kaçıncı haftadan da doğum yaptın canım. İnşallah bizim miniklerde o kilolarda doğar. Rabbim yavrularını sana bağışlasın maşallah onlara

Kaçıncı haftadan da doğum yaptın canım. İnşallah bizim miniklerde o kilolarda doğar. Rabbim yavrularını sana bağışlasın maşallah onlara
S survivor118 birde gebelik boyunca kiloları hep yakın mıydı? Benimde oğlum arada 150 200 gr fazla çıkıyor kızımdan bunu bile dert ettim son kontrolde eşit çıktılar

S survivor118 birde gebelik boyunca kiloları hep yakın mıydı? Benimde oğlum arada 150 200 gr fazla çıkıyor kızımdan bunu bile dert ettim son kontrolde eşit çıktılar
benim kiz 2700 oğlan 2200 doğdu son 3 hafta da oğlan geri kaldı arada 50 veya 100 gr oynuyordu fark en son 500 gr geçti doğumda öyle cıktı. ama şu an oğlum kızımı geçti hiç kiloya farka takılma arkadaşım karin içi plesanta kan akışı beslenmelerini etkiliyor fark doğumdan sonra kapanıyor geçiyor kilolarin çok olması da illa sağlıklı anlamına gelmiyor yeterki solunum sıkıntıları olmasın biz kuveze de girmedik. oğlum minicikti ama memeye de doğduğundan beri vantuz gibi yapışıyor kızım ilk aylar çok zorladı emerken. kısa kesim kiloyu takma hiç

Kaçıncı haftan da doğum yaptın. Aslında mantığım söylediğin her kelimenin altına imzasını atacak kadar inanıyor ama gel gör ki şu duygunun önüne geçemiyor insan bu süreçte yoksa emme refleksi solunumu tek başına yapabilsinler gerisi dışarda halledilecek şeyler yani kiloları sonradan da olur ama işte içerde ne kadar büyüseler o kadar iyi olacak

36+6 da canım biliyorum o duyguyu hepimiz yaşadık sadece rahat ol gereksiz üzülme diye dedim. inşallah dayanabildikleri kadar dayansın meleklerin asıl önemli olan bu. benim dr hiç üzülme demişti biz bu kiloları gördüğümüze hep seviniyoruz önemli olan solunum diye kaç hafta bana dil döktü bende senin gibi endişe ettim

Hayırlısı ile inşallah sizin haftalara gelebiliriz. Minik kuşlarım sabırsız çıkmaz solunum ve emme reflekslerinin olmasını rabbimden önce diliyorum sonra sizin haftalara kadar dayanıp ele gelir bebişlerim ile eve dönmeyi. İkinize de teşekkür ederim iyi geldi yazdıklarınız S survivor118

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…