2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Uzun sure kullanilacak bir arabaya benziyor.Katlaninca cok yer kapliyor mu?
Birde Cinsiyetlerinizi ogrendiniz mi ?

3 yaşına kadar kullanılıyormuş bende açıkçası o yüzden tercih ettim. Tabi kaplamıyor dersek yalan olur ama bu her ikiz arabası için geçerli ama katlama ve açılma açısından oldukça kolay bunu söyleyebilirim. Haftaya salı kontrolüm var bu sefer inşallah gösterirler

Çok erken almışsınız öyle değil mi ben doğduktan sonra düşünüyorum

Özel hastaneler ana kucakları olmadan Bebekleri teslim etmiyorlar bende ana kucaklarıyla arabalarıda alınsın dedim sizinde aklınızda bulunsun tabi bide her ikiz annesinin korkusu erken doğum riski herşeyi biraz önceden planlamak ve almak iyidir.

Biz de cok fazla yolculuk yapiyoruz ucakla ,hafif ve ustu ile kapanan olsun istiyorum bu model bana da cok uyuyor.
Insallah ogrenirsin cinsiyetleri ,benim ikisi de erkek

Benim durumum riskli olduğu için devlet düşünüyorum yoğun bakım ünitesi olan . Bakalım bizim minnoşlar sağlıkla gelsin de bende önceki bebek de aldım ama kullanamadım nasip olmadı puset felan aldım

bende araba konusunda kararsızım yanyana olanlardan memnun kalmayanlar var. dolayısı ile prego ibiza ikiz bebek arabasını araştırıyorum. tavsiyesi olan var mı

Bakım konusunda destek almak bu dönemi biraz daha hafif atlatmaya yardimci olur cunku kolay diyemem tek bakmiyorum yakinda 5 aylari bitcek benim bebeklerin 6 aydan sonra tek bakmayi planliyorum eninde sonunda tek kalcaz erkenden alissam iyi olcak diye dusunuyorum ama ilk aylar yardimci şart sütüm de fazla fazla yetti yeteceğine inanın daha hic mama kullanmadim en az 3 litre su mutlaka için bu kesinlikle olmazsa olmaz süt için suyu atlamayın sakın baktinız az geliyo süt sagma makinasiyla cok abartmamak sartiyla sağım yapabilirsiniz o da arttiriyor sütü ama fazla abartirsaniz benim gibi yolu mastitte gider ama sik sık emzirmek en iyisi

Ben 17 kilo aldim benim gebeliğimde risk hic yoktu ama son aya kadar son ay bi tanesinin suyu azaldi sadece o yuzden de sezeryana girdim ama acil olarak degil doktor bekletmenin bi anlami olmadigi icin almak istedi riske atmak istemedi ilk aylar gaziydi kusmasiydi 2 saatte 1 gece de dahil surekli kalk yat besle alt degis uyut uyandir her gunun boyle geciyo yemek hazirlayanin olursa yemegini yersin firsat bulursan uyursun kolay diyemem ilk aylar gercekten zor ama 4.aydan sonra biraz daha rahatlama evresine geciyosun benim bebeklerin 5.ayi bitmek uzere hala yardim aliyorum daha yeni biraz rahatladim ama 6.aydan sonra tek bakmayi denicem bakalim nasil olcak

Merhaba bilgileriniz cok kiymetli sagolun.
Benim merak ettigim kac haftalik dogdular ve kilolari nasildi ?

Teşekkür ederim cevap yazdığınız için.iki bebeği aynı Anda büyütmek gerçekten zor görünüyor,Allah hepimizin yardımcısı olsun.yurt dışında yaşıyorum,annem doğuma gelecek ama en fazla 2 ay kalabilir bakalım sonrasında yalnız olacağım inşallah üstesinden gelirim,5 yaşında bir oğlum daha var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…